wyswietlanie.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty
Funkcja przechwytywania obrazu krok po kroku w tablicach kopiujących

Aby skorzystać z funkcji przechwytywania obrazu konieczna jest wcześniejsza instalacja na komputerze oprogramowania PLUS Toolbox.

1. Instalacja oprogramowania PLUS Toolbox.

2. Podłączenie tablicy kopiującej do komputera.

3. Uruchomienie aplikacji PLUS Toolbox.


4. Kalibracja obrazu.

Domyślnie wyświetlają się 4 punkty umożliwiające przeprowadzenie kalibracji.
Istnieje możliwość wyboru koloru punktów kalibrujących w celu dopasowania ich lub odróżnienia od wyświetlanego obrazu. Dostępne kolory to: czarny, czerwony, niebieski, zielony.
Kalibrację obrazu można uruchomić również z pozycji oprogramowania PLUS Toolbox, wybierając w pasku narzędzi ikonę kółka.
Kopiowanie i drukowanie obrazu i notatek


Skopiowanie obrazu z projektora wraz z naniesionymi notatkami (konieczna wcześniejsza kalibracja obrazu) następuje po wybraniu w pasku narzędzi ikony "kopiuj".UWAGA: Użycie przycisku "SAVE" na panelu tablicy kopiującej umożliwia skopiowanie samych notatek, bez wyświetlonego obrazu z projektora.
Skopiowany obraz i notatki można zapisać w jednym z trzech najbardziej popularnych formatów zapisu plików: JPEG, PNG, PDF.

Wydruk obrazu z projektora wraz z naniesionymi notatkami (konieczna wcześniejsza kalibracja obrazu) następuje po podłączeniu drukarki do komputera.
UWAGA: Użycie przycisku "PRINT" na panelu tablicy kopiującej umożliwia wydrukowanie samych notatek, bez wyświetlonego obrazu z projektora.

Co umożliwia oprogramowanie PLUS Toolbox?

  • Zarządzania funkcjami tablicy kopiującej bezpośrednio z komputera.
  • Przechwytywanie obrazu z projektora i łączenie go z naniesionymi notatkami.
  • Ustawienie nagłówka, stopki, daty i godziny.
  • Wgrywanie do prezentacji zdjęć z komputera.
  • Aktualizację oprogramowania.
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

ZAPYTAJ O CENE SPECJALNĄ

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących produktu lub uzyskania ceny specjalnej prosimy o przesłanie kilku podstawowych informacji dotyczących potencjalnego Nabywcy. Czas odpowiedzi lub przydzielenia ceny specjalnej jest zależny od producenta danego urządzenia i może wynosić od 2 do nawet 48 godzin.

* - Pole wymagane


Sklep internetowy Shoper.pl