wyswietlanie.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty
Jak bezprzewodowo podłączyć wizualizer AVer TabCam do komputera

Nowoczesne rozwiązanie jakim jest TabCam nie tylko umożliwia przesyłanie obrazu bezprzewodowo, ale pozwala ustanowić połączenie z komputerem bez użycia kabli w bardzo prosty sposób.

Aby to zrobić musimy pamiętać aby mieć zainstalowane najnowsze oprogramowanie AverVision 4. Najnowsza wersja dostępna jest na stronie  http://presentation.aver.com/types/A-Plus-Suite , gdzie należy pobrać pakiet A+ Suite, którego główną częścią jest program AVerVision 4.

Drugą, niezwykle istotną sprawa jest fakt posiadanie sieci wi-fi w miejscu gdzie będziemy używać wizualizera. Ważne jest również posiadanie informacji na temat sieci takich jak: nazwa sieci, rodzaj zabezpieczeń oraz hasło (jeśli jest wymagane).

Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania należy uruchomić aplikacje AverVision 4 używając np. skrótu, który utworzył się na pulpicie.

Przed nami główne okno aplikacji z komunikatem „Visualiser is not connected!”. Aby zacząć konfiguracje programu musimy kliknąć w znajdujący się w lewym górnym rogu przycisk AverVision 4 (nr 1 na obrazku poniżej)). Dzięki temu pojawi się rozwijane menu, z którego musimy najpierw wybrać opcję „Connect to” (2), gdzie zaznaczamy opcje Wi-Fi (3).

 

Następnie w tym samym rozwijanym menu wybieramy „Options”.

 

Pojawi się nam nowe okno w którym z istniejących zakładek wybieramy zakładkę „TabCam”. W tej zakładce mamy podgląd statusu podłączenia TabCama. W naszym wypadku komunikat powinien brzmieć „Can not detect any TabCam” (1) co znaczy, że program nie znajduje żadnego wizualizera w zasięgu sieci. Aby zmienić ten stan rzeczy wybieramy opcję „Adding TabCam to Wi-Fi network” przez kliknięcie w przycisk „Setting” (2).

 

 

Zostaliśmy przekierowani  do kreatora połączenia z komputera z wizualizerem TabCam, który w 4 prostych krokach pozwoli nam uzyskać obraz.

 

Krok 1. Pierwszą rzeczą będzie włączenie TabCama używając przycisku na obudowie. Po dokonaniu tej czynności klikamy „Next”.

 

 

Krok 2. Na tym etapie musimy wybrać sieć przez którą połączymy komputer z TabCamem. Aby tego dokonać musimy znać takie informacje o sieci jak:

-Rodzaj zabezpieczeń
-Nazwa sieci Wi-Fi
-Hasło do sieci (jeśli jest wymagane)

Jeśli nie jesteśmy w posiadaniu takich informacji zalecany jest kontakt z osoba odpowiedzialna za utrzymanie sieci bezprzewodowych w budynku. Po uzyskaniu informacji uzupełniamy puste pola.  Proszę się upewnić czy wpisane hasło jest prawidłowe. Klikamy „Next”.

 

 

Krok 3. Tak jak na załączonym obrazku – kierujemy obiektyw kamery Tabcama na ekran. Proszę pamiętać aby wizualizer stał na stabilnym podłożu oraz nie był w zbyt dużej odległości od ekranu. Klikamy „Next”

 

 

 

Krok 4. Na tym etapie widzimy na ekranie wygenerowany kod QR (1), który musi zostać przeskanowany przez TabCama. Jeśli mamy problemy z ustawieniem Tabcama w miejscu w którym będzie widoczny ekran z kodem możemy wydrukować kod używając opcji „Print QR code”. Na tym ekranie możemy również zmienić nazwę wizualizera pod którą będzie widoczny w sieci. Domyślnie jest to „TabCam” (2).
Skanowanie kodu. Aby zacząć skanowanie kodu musimy upewnić się, że obiekty skierowany jest na kod QR i wcisnąć przyciski na obudowie „Zoom-in” oraz „Auto Focus” (3). Trzymając wciśnięte oba przyciski obserwujemy zachowanie diod na obudowie. W trakcie skanowania powinna mrugać dioda odpowiedzialna za pokazywanie statusu włączenia wizualizera (4). Po kilku, czasami kilkunastu sekundach TabCam nawiąże połączenie co powinno objawić się zapaleniem jednocześnie diod odpowiedzialnych za status włączenia wizualizera i zielona dioda odpowiedzialna za status połączenia (5). W tym momencie możemy puścić oba przyciski. Połączenie zostało nawiązane! Możemy kliknąć przycisk „Close”.

 

 

W przypadku problemów z połączeniem najlepszym rozwiązaniem jest powrót do Kroku 2 i sprawdzenie poprawności wpisanych danych. Najczęstszym problemem jest błędna nazwa sieci lub błędne hasło.

Po kliknięciu w przycisk „Close” w kreatorze połączenia powrócimy do zakładki „TabCam” w menu „Options”. W białym oknie status wizualizera powinien zmienić się z czerwonego   „Can not detect any TabCam” na nazwę wizualizera, którą przypisaliśmy w kreatorze (domyślnie „TabCam”) w kolorze zielonym. Klikamy „OK” aby zatwierdzić ustawienia, których dokonaliśmy.

 

W głównym oknie powinien pojawić się obraz z wizualizera TabCam.

Gratulacje! Twój TabCam jest teraz połączony bezprzewodowo! Możesz teraz robić zdjęcia, kręcić filmy, edytować ustawienia czy nanosić notatki na obraz!

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

ZAPYTAJ O CENE SPECJALNĄ

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących produktu lub uzyskania ceny specjalnej prosimy o przesłanie kilku podstawowych informacji dotyczących potencjalnego Nabywcy. Czas odpowiedzi lub przydzielenia ceny specjalnej jest zależny od producenta danego urządzenia i może wynosić od 2 do nawet 48 godzin.

* - Pole wymagane


Sklep internetowy Shoper.pl