ZADZWOŃ DO NAS
+48 32 210 22 11
0
suma: 0,00 zł do kasy
MONITORY WIELKOFORMATOWE

Monitory wielkoformatowe NEC to profesjonalne cyfrowe nośniki informacji i reklamy. Oferta obejmuje zarówno modele przeznaczone do monitoringu, kontroli procesów przemysłowych, jak również stylowe monitory do sal konferencyjnych lub dedykowane jako medium reklamowe do systemów Digital Signage. W tej grupie produktów znajdują się również monitory dotykowe,  modele z  szybami ochronnymi, jak również monitory w nietypowym formacie 16:4, czy z ultra cienką  ramką ekranu. Monitory wielkoformatowe NEC to idealny komponent budowy ścian wideo.

 

NEC Display Solutions rozwijają swoja ofertę monitorów wielkoformatowych już od 12 lat! W 2002 roku wprowadził na rynek pierwszy profesjonalny monitor wielkoformatowy, a dzisiaj oferuje aż 7 serii tych produktów, Dzięki temu w ofercie NEC każdy znajdzie monitor wielkoformatowy odpowiadający potrzebą jego instalacji.

Podział ze względu na serię i zastosowanie

 

 

Seria E (Entry) to najbardziej podstawowa seria, w rozmiarach od 32" do 65" - oferta typowo przetargowa i wycelowana w konkurencję w postaci telewizorów z możliwością pracy w trybie 12/7.

 
Seria V (Value) obejmuje monitory w rozmiarze od 32" do 80" i jak na serię Value - oferuje naprwdę wiele! Profesjonalny panel z możliwością pracy 16h/7metalowa obudowa, możliwość replikowania sygnału wdeo gniazdo roszerzeń zgode ze standardem OPS, możlwość sprzętowej kalibaracji kolorów, możliwość pracy w pionie, zaawansowany system ochrony przed przegrzaniem to tylko niektóre  z szeroiego wachlarza funkcji udostępnionych przez NEC  
Seria XS (Extra Slim) seria łączy w sobie zalety monitorów V oraz możliwośc pracy w trybie 24h/6. Dziękie bardzo smukłej budowie monitory dosonale nadają się do integracji z totemam i obudowami.  

Seria P (Professional) w rozmiarach od 40" do 80" z możliwością pracy 24h/7 oraz niespotykanymi nigdzie indziej technologiami jak czujnik obecności użytkownika czy czujnik NFC to monitore przeznaczone do wymagających zastosowań,     

 

Seria UN (Ultra Narrow) to monitory specialistyczne służące do budowy ścian wideo. Dwa produkty w rozmiarach 46" i 55" z ramką ekranu o szerokości nawet 1.8mm! Monitory z możliwością pracy 24h/7 pozwalają tworzyć praktyczie nieograniczone wielkościowo ściany wideo.

Seria UNS (Ultra Narrow Slim) to monitory o najmniejszej ramce ekranu umożliwiające stworzenie ściany wideo z przerwą między dwoma monitorami wynoszącymu 3,5mm w sumie! Modele XUNS to najbardziej zaawansowane monitory tego typu na rynku.

Seria UNV (Ultra Narrow Value) to specjalna wersja monitorów do budowy ścian wideo umożliwiającymi pracę 16h/7. Monitory te cechują się znakomitym współczyninnikiem ceny do możliwości i jakości produktu.

 

  

  Masz jakieś pytania dotyczące tego lub innych produktów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się na nie odpowiedzieć.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper.pl