wyswietlanie.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty
DIGITAL SIGNAGE

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W REKLAMIE

Wraz z mijającym czasem, zmieniają się także sposoby emisji reklam - znane nam billboardy, plakaty czy ulotki stopniowo odchodzą w niepamięć.  Mając na uwadze zmieniające się trendy w reklamach, musimy wiedzieć, jakie nośniki pozwolą nam maksymalnie wykorzystać potencjał każdej przekazywanej treści. 

  

MONITORY DIGITAL SIGNAGE

Kolorowe, wciągające reklamy

W przestrzeni publicznej coraz częstszym widokiem są kolorowe wyświetlacze informujące o aktualnych promocjach czy specjalnych ofertach. Te nośniki to monitory Digital Signage, które wyglądem przypominają zwykłe telewizory LCD, jednak znacznie się od nich różnią, głównie pod kątem wytrzymałości i ciągłości pracy. Cechują się wysoką rozdzielczością, wysoką jasnością i możliwością pracy nawet do 24/7!

Kluczową różnicą jest możliwość zdalnego zarządzania wyświetlaną treścią przez sieć LAN/WLAN. Odbywa się to dzięki specjalnemu oprogramowaniu, które jest już wbudowane w monitor lub można go zaimplementować za pomocą dedykowanych odtwarzaczy Digital Signage.

Różnorodność wyświetlania

Wybierając monitor Digital Sigange, warto zwrócić uwagę na cechy, które wyróżniają poszczególne modele od pozostałych. Szczególnie, jeśli planujemy ekspozycję reklamy w witrynach sklepowych, gdzie w ciągu dnia pada mocne światło słoneczne - wtedy najlepszym wyborem będzie wyświetlacz, który oferuje nam jeszcze wyższą jasność. Podobnie w przypadku reklamy na zewnątrz - monitory outdoorowe również cechują się wysoką jasnością, ale ich główną zaletą jest odporność na zachlapania i kurz.

Na rynku znajdziemy też monitory mirror-glass, czyli takie, których powierzchnia pokryta jest powłoką imitującą lustro. Pozwala to na organizację świetnych akcji marketingowych, a klienci z pewnością będą pod wrażeniem.

Jedną z nowszych technologii w tym zakresie są monitory transparentne dotykowe, które także pomogą stworzyć niesamowity klimat podczas wizyty klienta.

Elastyczność konfiguracji

Z monitorów możemy stworzyć dowolne instalacje - głównym ograniczeniem jest dostępne miejsce. Możemy zdecydować się na pojedynczy, większy wyświetlacz zamontowany na ścianie, ale możemy również postawić na układ złożony z kilku mniejszych monitorów. Możemy także stworzyć konfigurację z wielu większych monitorów - mowa tutaj o ścianach video, które zawsze sprawiają niesamowite wrażenia na odbiorcach.


ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

PROJEKTORY

Projektory gwarancją niezwykłych przeżyć

Choć w środowisku handlowym projektory multimedialne nie są zbyt popularne, świetnie odnajdują w wielu innych miejscach użytku publicznego, np. w muzeach czy na wystawach. Wyświetlany przez nie obraz może stworzyć niesamowicie klimatyczne miejsca, a dodatkowo zaciekawić odwiedzających prezentowanymi ciekawostkami. Za pomocą takiego rozwiązania możemy stworzyć wciągającą wystawę, która zapewni niesamowite wrażenia wizualne.

 

ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

 

TRANSMISJA OBRAZU I DŹWIĘKU

Przekazanie obrazu z telefonu na ekran

Ciekawym pomysłem na prowadzenie kampanii w czasie rzeczywistym jest możliwość transmitowania obrazu z dowolnego urządzania wprost na duże wyświetlacze. To świetna okazja, aby, np. przy prezentacji aparatów ze smartfonów, pokazać większej publiczności do czego zdolne są najnowsze technologie.

 

 

ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

 

Dzięki nabytemu doświadczeniu jesteśmy pewni, że pomożemy wybrać odpowiednie produkty dostosowane do wymagań stawianych przez specjalistów marketingu. Pragniemy zagwarantować najwyższą jakość wyświetlanych treści oraz bezproblemową obsługę.

Zapraszamy do kontaktu. 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Pozostajemy do Państwa dyspozycji również pod numerami telefonów
(32) 210 22 11 lub 326 33 00

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

ZAPYTAJ O CENE SPECJALNĄ

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących produktu lub uzyskania ceny specjalnej prosimy o przesłanie kilku podstawowych informacji dotyczących potencjalnego Nabywcy. Czas odpowiedzi lub przydzielenia ceny specjalnej jest zależny od producenta danego urządzenia i może wynosić od 2 do nawet 48 godzin.

* - Pole wymagane


Sklep internetowy Shoper.pl