Menu
Nasi Klienci

   
Poniżej prezentujemy listę niektórych firm i instytucji, które nam zaufały.

   
Prezentowana lista jest niepełna i obejmuje tylko wybranych Klientów.
     

Spółki Skarbu Państwa oraz instytucje Administracji Publicznej

     
POLSKIE RADIO S.A. WARSZAWA
CENTRALNE LABORATORIUM KRYMINALISTYCZNE POLICJI W WARSZAWIE
CENTRUM PERSONALIZACJI DOKUMENTÓW MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W WARSZAWIE
CENTRUM EKSPERCKIE KONTRWYWIADU NATO
PGNIG S.A. WARSZAWA
PGNIG TERMIKA ENERGETYKA PRZEMYSŁOWA S.A.
POLSKIE SIECI ELEKTROENERGETYCZNE S.A.
WIELKOPOLSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W POZNANIU
DOLNOŚLĄSKI URZĄD WOJEWÓDZKI WE WROCŁAWIU
IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W KATOWICACH
ARCHIWUM PAŃSTWOWE W KATOWICACH
GÓRNOŚLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW S.A.
KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W SŁUBICACH
KOMENDA POWIATOWA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W GÓRZE
ZAKŁAD KARNY W CHEŁMIE
ADMINISTRACJA ZASOBÓW KOMUNALNYCH W PSZCZYNIE
AGENCJA ROZWOJU I PROMOCJI ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ SP. Z O.O.
CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI CP SP. Z O.O.
GMINNY ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.
MIEJSKI ZAKŁAD ZIELENI W PSZCZYNIE PSZCZYNIE
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ PSZCZYNIE
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO KOBIÓR
POWIATOWY URZĄD PRACY
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG MIEJSKICH SP. Z O.O.
POWIAT CHRZANOWSKI
POWIAT ŁOWICKI
POWIAT MIKOŁOWSKI
POWIAT MIKOŁOWSKI STAROSTWO POWIATOWE
POWIAT PSZCZYŃSKI
POWIAT RADOMSKI
POWIAT SOKÓLSKI
POWIAT ŚWIECKI
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W CHRZANOWIE
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W MIKOŁOWIE Z SIEDZIBĄ W ŁAZISKACH GÓRNYCH
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W PSZCZYNIE
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W PSZCZYNIE
STAROSTWO POWIATOWE W MIKOŁOWIE
STAROSTWO POWIATOWE W PSZCZYNIE
GLIWICE - MIASTO NA PRAWACH POWIATU
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ - MIASTO NA PRAWACH POWIATU
MIASTO BIELSKO-BIAŁA
MIASTO GLIWICE
MIASTO I GMINA SIENIAWA
MIASTO POZNAŃ
MIASTO RUDA ŚLĄSKA
MIASTO RYBNIK
GMINA BESTWINA
GMINA BIERUŃ
GMINA BRZEZINY
GMINA CHYBIE
GMINA GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ
GMINA JABŁONNA LACKA
GMINA KAMIEŃSK
GMINA KARLINO
GMINA KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
GMINA LUBSZA
GMINA ŁAGIEWNIKI
GMINA MIASTA JAWORZNA
GMINA MIASTA TYCHY
GMINA MIASTKOWO
GMINA MIEDŹNA
GMINA MIKOŁÓW
GMINA PAWŁOWICE
GMINA POBIEDZISKA
GMINA PSZCZYNA
GMINA STRUMIEŃ
GMINA SULMIERZYCE
GMINA SUSZEC
GMINA ŚWINNA
GMINA WOŁOMIN
GMINA ZAWIERCIE
GMINA ZBROSŁAWICE
ZWIĄZEK GÓRNOŚLĄSKI KOŁO SUSZEC
               

Firmy zagraniczne oraz międzynarodowe działające w Polsce

    
ASSA ABLOY OPENING SOLUTIONS POLAND S.A.
BSJP BROCKHUIS JURCZAK PRUSAK SROKA NILSSON S.K.
CBRE CORPORATE OUTSOURCING SP. Z O.O.
CUSHMAN & WAKEFIELD DESIGN & BUILD POLAND SP. Z O.O.
DRAXTON BRNO S.R.O. CZECHY
ELANDERS POLSKA SP. Z O.O.
ENDRESS + HAUSER POLSKA SP. Z O.O.
ESCHENBACH OPTIK POLEN SP. Z O.O.
EUCREA KONTAKTE SP. Z O.O.
FCC POLSKA SP. Z O.O.
FEV POLSKA SP. Z O.O.
MAGNETI MARELLI POLAND SP. Z O.O.
MOSTVA SP. Z O.O.
NORD NAPĘDY ZAKŁADY PRODUKCYJNE SP. Z O.O.
NORD SYSTEMY NAPĘDOWE SP. Z O.O.
OÜ PT MIKRO ESTONIA
RIJK ZWAAN POLSKA SP. Z O.O.
SAFEROAD RRS POLSKA SP. Z O.O.
SCHLEGEL SP. Z O.O.
SERVIER POLSKA SP. Z O.O.
SEWS-CABIND POLAND SP. Z O.O.
SMARTRECRUITERS INC. S.A. ODDZIAŁ W POLSCE
STRABAG SP. Z O.O.
TCM POLSKA TOOL CONSULTING & MANAGEMENT SP. Z O.O.
TRW POLSKA SP. Z O.O.
VALMET AUTOMOTIVE SP. Z O.O.
VERINLEGNO POLSKA SP. Z O.O.
WIESHEU POLSKA SP. Z O.O. 
      

Firmy i instytucje medyczne

      
ADAMED PHARMA S.A.
AMERICAN HEART OF POLAND S.A.
CENTRUM PULMONOLOGII I TORAKOCHIRURGII W BYSTREJ
CENTRUM REUMATOLOGII I REHABILITACJI W BYDGOSZCZY
GL CENTER SP. Z O.O.
HELIMED DIAGNOSTIC IMAGING SP. Z O.O. S.K.
KLINICZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI NR 2 IM. ŚW.JADWIGI KRÓLOWEJ W RZESZOWIE
PODHALAŃSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANA PAWŁA II W NOWYM TARGU
REGIONALNE CENTRUM KRWIODAWSTWA I KRWIOLECZNICTWA
SAMODZIELNY PUBLICZNY WIELOSPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W STARGARDZIE
SAMODZIELNY PUBLICZNY WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W SZCZECINIE
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI W ZIELONEJ GÓRZE
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ UNIWERSYTECKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA W KRAKOWIE
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W HAJNÓWCE
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W PSZCZYNIE
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRZYSUSZE
SZPITAL CHORÓB PŁUC IM. ŚW.JÓZEFA W PILCHOWICACH
SZPITAL POWIATOWY IM. PROF. ROMANA DREWSA W CHODZIEŻY
SZPITAL POWIATOWY W PSZCZYNIE PROWADZONY PRZEZ CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI CP SPÓŁKA Z O.O.
SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. HENRYKA KLIMONTOWICZA W GORLICACH
SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W ŁOMŻY
ŚLĄSKIE CENTRUM REUMATOLOGII, REHABILITACJI I ZAPOBIEGANIA NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI W USTRONIU
WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITAL POWIATOWY W TARNOWSKICH GÓRACH
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. RAFAŁA W CZERWONEJ GÓRZE
ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W CIESZYNIE
ARS-MED SP. Z O.O.
CENTRUM DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ SP. Z O.O.
CENTRUM PSYCHOEDUKACJI I TERAPII; CENTRUM LECZENIA NERWIC I INNYCH ZABURZEŃ PSYCHICZNYCH
CENTRUM STOMATOLOGII NA JANA KAZIMIERZA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA LEKARZ DENTYSTA EWA SAWICKA
COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SP. Z O.O.
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PROWADZONY PRZEZ ZGROMADZENIE SIÓSTR MIŁOSIERDZIA  ŚW. KAROLA BOROMEUSZA
ELMED SZCZYTNO SP. Z O.O.
FUNDACJA ESKULAP
GOMED SP. Z O.O.
HOSPICJUM ŚW. OJCA PIO
IMPLANTIS T. BOBEK
INTERCARD SP. Z O.O.
J.T.RADIOLOGIAS.C.
MED-HOUSE SPÓŁKA PARTNERSKA LEKARZY I LEKARZY DENTYSTÓW
MEDIM SP. Z O.O.
MIEJSKO - GMINNA PRZYCHODNIA W ŚWIECIU
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ DIAGNOSTICA S.C.
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ESKULAP W ŁĄCE
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ESKULAP W WIŚLE WIELKIEJ
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SANA W PSZCZYNIE - SIMKA ANETA
PROFI-MED SP. Z O.O.
PRZYCHODNIA GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZA I INTERNISTYCZNA S.C. A. WOJCIECHOWSKI I. ANTES-WOJCIECHOWSKA
PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNO-ORTODONTYCZNA KODENT S.C. K. KOCHAŃSKA, M. KOCHAŃSKI
SILESIA-MED S.A.
SKIN LASER MEDYCYNA ESTETYCZNA I DERMATOLOGIA
SOL-DENT CENTRUM STOMATOLOGII J. SOŁTYS
TK MEDICA SP. Z O.O.
TOP-MEDICAL SP. Z O.O.
UROVITA SP. Z O.O.
WIZJA V SP. Z O.O.
NZOZ MEDIMO PLIS MARCIN
POLSKI ZWIĄZEK NIEWIDOMYCH CENTRUM EDUKACYJNO-LECZNICZO-REHABILITACYJNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W PSZCZYNIE Z SIEDZIBĄ W PIASKU
PSZCZYŃSKA SPÓŁKA LEKARSKA MEDICES SP. Z O.O.
SANUS SP. Z O.O.
MAESTRIA STOMATOLOGIA KOSMETYCZNA IMPLANTOLOGIA LEK.DENT. K. PAWELEC
MEDICAL SERVICE W. WASILUK
MEDICUS 99 CZUCZMAN SP. J.
MILING DENTAL CLINIC U. MILING
PORADNIA LEKARZA RODZINNEGO Z. WRONA SP. Z O.O.
PRACOWNIA DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ DR N. MED. A. MOSZKO
PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA ANIMALS LEK. WET. K. MAJEWSKA
PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA OSTOJA LEK. WET. Ł. ZUBER
R. SORNAT GABINET WETERYNARYJNY LEK. WET.
K. BANASIAK ZIOŁOLECZNICTWO I NASTAWIANIE KRĘGÓW
     

Instytucje edukacyjne, kultury i sztuki

       
CENTRUM NAUKI KOPERNIK W WARSZAWIE
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W GNIEŹNIE
POLITECHNIKA POZNAŃSKA
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
UNIWERSYTET GDAŃSKI
UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU
UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH
UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE
AKADEMIA WSB W DĄBROWIE GÓRNICZEJ
NACZELNA DYREKCJA ARCHIWÓW PAŃSTWOWYCH
NAUKOWA I AKADEMICKA SIEĆ KOMPUTEROWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
CENTRUM EDUKACJI AC-EXPERT W OBORNIKACH
CENTRUM EDUKACJI MIĘDZYNARODOWEJ SP. Z O.O. W KRAKOWIE
CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO TIP
CENTRUM ROZWOJU I EDUKACJI COGITO SP. Z O.O.
COSMOS MUSEUM W WARSZAWIE
EDUCARIUM W BYDGOSZCZY
INSTYTUT PAPIEŻA JANA PAWŁA II W WARSZAWIE
INSTYTUT PRO CIVITAS W KIELCACH
MUZEUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ MOCAK W KRAKOWIE
MUZEUM ZAMKOWE W PSZCZYNIE
ZWIĄZEK NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO W WARSZAWIE
DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. W. KOPALIŃSKIEGO W BIELSKU BIAŁEJ
POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. GENERAŁA JÓZEFA BEMA W PSZCZYNIE
POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. KAROLA MIARKI W PSZCZYNIE
PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO IM. SPRAWIEDLIWYCH WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA W ŁODZI
V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BYDGOSZCZY
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 SPECJALNYCH W PSZCZYNIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W JASTRZĘBIU ZDRÓJU
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W POBIEROWIE
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I POLICEALNYCH  W ŚWIECIU
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. JANA PAWŁA II W PAWŁOWICACH
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 8 W GLIWICACH
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 3 IM. W. S. REYMONTA W ŁOWICZU
DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. W. KOPALIŃSKIEGO W BIELSKU BIAŁEJ
GMINNE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 3 IM. KUBUSIA PUCHATKA W WOLI
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA  W JABŁONNIE LACKIEJ
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W PIELGRZYMOWICACH
SZKOŁA PODSTAWOWA  IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W ZAGOŚCIŃCU
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W KOBIELICACH
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŁAGIEWNIKACH
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W STRUMIENIU
SZKOŁA PODSTAWOWA KOCMYRZÓW I W LUBORZYCY
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W CICHEM
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W CHYBIU
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W USTRONIU
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. GUSTAWA MORCINKA W TYCHACH
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18  Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 W JAWORZNIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 W BIELSKU BIAŁEJ
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W ZAWIERCIU
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA PAWŁA II W RYBNIKU
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MARII KONOPNICKIEJ W MIKOŁOWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. KS. J. TWARDOWSKIEGO W PSZCZYNIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W TYCHACH
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W RUDZIE ŚLĄSKIEJ
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 17 W BIELSKU BIAŁEJ
SZKOŁA PODSTAWOWA W BRZEZINACH
SZKOŁA PODSTAWOWA W CZEKANOWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W MIASTKOWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZEZCHLEBIU
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W SIENIAWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWINNEJ
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZIEMIĘCICACH
SZKOŁA PODSTAWOWA WE FRYDKU
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO  NR 9 IM. ADAMA MICKIEWICZA W RYBNIKU
ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W LUBSZY
ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W BESTWINIE
ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W BOGUMIŁOWICACH
ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY W GORZĘDOWIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PEWLI MAŁEJ
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W BESTWINIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CZARKOWIE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŁĄCE
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STUDZIENICACH
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STUDZIONCE
ZESPÓŁ SZKOLONO-PRZEDSZKOLNY NR 10 W RYBNIKU
ZESPÓŁ SZKOŁA PODSTAWOWA I PRZEDSZKOLE W BISKUPICA W POBIEDZISKACH
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. K.I. GAŁCZYŃSKIEGO W BIELSKU BIAŁEJ
ZESPÓŁ SZKÓŁ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 1 W POZNANIU
BIERUŃSKI OŚRODEK KULTURY
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W RADOMIU
CENTRUM WSPARCIA DZIECKA I RODZINY "PRZYSTAŃ" W PSZCZYNIE
FUNDACJA HORTUS DEI GLORIAE W BYDGOSZCZY
FUNDACJA LUBELSKA MANUFAKTURA INSPIRACJI W LUBLINIE
FUNDACJA ORZEŁ W BIAŁYMSTOKU
GABINET PEDAGOGICZNY W PSZCZYNIE
GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W MIEDŹNEJ Z/S W GRZAWIE
GMINNE CENTRUM KULTURY IM.ANNY SOJKO W DOBROSZYCACH
GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W GOCZAŁKOWICACH ZDROJU
GMINNY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W MIEDŹNEJ Z SIEDZIBĄ W WOLI
MIEJSKO-POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W PSZCZYNIE
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE STUMILOWY LAS  EDYTA SENSON W SZCZECINIE
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE TROSKLIWE MISIE JUDYTA MARCINKIEWICZ W JANKOWICACH
ODDZIAŁ PTTK ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ
ORGANIZATOR RODZINNEJ PIECZY ZASTĘPCZEJ W PSZCZYNIE
PARK EWOLUCJI W SŁAWUTKOWIE
POLSKI ZWIĄZEK SKATA W KATOWICACH
POWIATOWY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W PSZCZYNIE
PROGRES CENTRUM DIAGNOZY, EDUKACJI I TERAPII S.C.  
PRYMAR BHP USŁUGI I SZKOLENIA W ZAKRESIE BHP I P.POŻ
PRYWATNE CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W WARSZAWIE
PSONI DZIENNY OŚRODEK REHABILITACYJNO - EDUKACYJNO - WYCHOWAWCZY W PIASKU
PSZCZYŃSKIE CENTRUM KULTURY
PSZCZYŃSKIE CENTRUM WSPOMAGANIA BIZNESU
PUBLICZNA SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK IM. ŚW. RODZINY W RUMII
RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A.
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. J. KORCZAKA W SOKÓŁCE
STOWARZYSZENIE DZIECI MAJĄ SKRZYDŁA W NOWYM SĄCZU
STOWARZYSZENIE RODZICÓW I PRZYJACIÓŁ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH RADOŚĆ W DĘBICY
ZAKŁAD OŚWIATY W KARLINIE
ZAKŁAD POPRAWCZY I SCHRONISKO DLA NIELETNICH W PSZCZYNIE - ŁĄCE
ZARZĄDZANIE PLACÓWKAMI OŚWIATOWYMI ANDRZEJ MOKLAK W BIELSKU BIAŁEJ
             

Firmy i instytucje finansowe i prawniczne

    
BANK PKO S.A.
CARDIF - ASSURANCES RISQUES DIVERS S.A. ODDZIAŁ W POLSCE
GRENKELEASING SP. Z O.O.
CARDIF POLSKA S.A. TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE
AUREUS LEASING SP. Z O.O.
EFL SERVICE S.A.
EUROPEJSKI FUNDUSZ LEASINGOWY S.A.
LEASELINK SP. Z O.O.
GRUPA TAX-NET SP. Z O.O.
TAX-NET S.A.
AKT-PAS USŁUGI KSIĘGOWE I FINANSOWE
OPTIMA KJ BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH SP. Z O.O.
TAXUS SI SP. Z O.O.
KANCELARIA ADWOKACKA - ADWOKAT
KANCELARIA ADWOKACKA M. PIEPRZYK
KANCELARIA DORADCÓW PODATKOWYCH MAGMAR SP. Z O.O.
KANCELARIA PRAWNA K. SOLICH
KANCELARIA RACHUNKOWA AG WOWRA SP. Z O.O.
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO K. KLUSS
N. PŁAWECKI KANCELARIA ADWOKACKA
KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W TYCHACH
   

Przedsiębiorstwa i firmy prywatne

    
4 RAD SP. Z O.O. S.K.
ACTIVEBUD
ACTIVUS
AGRO-PROJECTS SP. Z O.O. S.K.
ALSEN MARKETING SP. Z O.O.
ALSEN SP. Z O.O.
ALSTOR SDS SP. Z O.O.
AMPLUS SP. Z O.O. NIEGARDÓW
AMS SP. Z O.O.
APA SP. Z O.O. GLIWICE
ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.
AVCRAFT SP. Z O.O. S.K.
BEPO SP. Z O.O.
BIURO PODRÓŻY POLAN
CENTRUM KOOPERACJI PRZEMYSŁOWEJ SP. Z O.O.
CLARO RED SP. Z O.O.
CLIMAX SP. Z O.O.
COMARCH S.A.
COMP DATA SP. Z O.O. WARSZAWA
COMP S.A. WARSZAWA
COMPEX SP. Z O.O.
CREOCONCEPT SP. Z O.O. S.K. KIELCE
DEKOR IMPORT-EXPORT
DELFARMA SP. Z O.O. ŁÓDŹ
DHC SP. Z O.O. KATOWICE
DOBRE REMONTY ŚLĄSK
DOMUS SP. J.
DORMED INVESTMENTS USZYŃSCY SP. J.
DP SOLUTIONS SP. Z O.O.
EBCC SP. Z O.O.
ECOPLESS SP. Z O.O.
ELEKTROBUD SP. J.
ELSTA SP. Z O.O.
ENIGMA SYSTEMY OCHRONY INFORMACJI SP. Z O.O.
ESTRADA RYBNICKA SP. Z O.O.
EUROPEJSKIE CENTRUM REMARKETINGU SP. Z O.O.
EUVIC SP. Z O.O.
EWINIT SERVICES SP. Z O.O.
FABRYKA POMOCY NAUKOWYCH SP. Z O.O.
FABRYKA TAŚM TRANSPORTEROWYCH WOLBROM S.A.
FF MARKA WŁASNA SP. Z O.O.
FIRMA TELEKOMUNIKACYJNO-BUDOWLANA TEL-ZAB SP. Z O.O.
FLOWER ISLAND SP. Z O.O.
FM SOLUTIONS SP. Z O.O.
GAMMA PLUS SP. Z O.O. S.K.
GISA SP. Z O.O.
GRUPA PROFIT 2000
GRUPA SILESIA
GSM TRADE SP. Z O.O.
HB POLSKA SP. Z O.O.
HURTOWNIA KWIATÓW RÓŻA SP. Z O.O.
IFS SP. Z O.O.
INFIMED SP. Z O.O.
INPOL INVESTMENT SP. Z O.O. S.K.
INSTYTUT SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA SP. Z O.O.
INTER - BIS BIURO INŻYNIERII ŚRODOWISKA SP. Z O.O.
INTER-LOG SP. Z O.O.
IRYD SP. Z O.O.
IT BUSINESS GROUP SP. Z O.O.
JANOSH SP. Z O.O. S.K.
JORDAN HOLDING SP. Z O.O.
KAPIAS SP. Z O.O.
KLIMA-THERM SP. Z O.O.
KLIMOR SP. Z O.O.
LPP S.A.
LUBELSKIE FABRYKI WAG FAWAG S.A.
M3.NET SP. Z O.O. S.K.
MILAN O.T. SP. Z O.O. BAR - THANG LONG
MOLBUD SP. Z O.O. S.K.
MPL TRADE SP. Z O.O.
NADWIŚLAŃSKA AGENCJA TURYSTYCZNA SP. Z O.O.
NEXERA HOLDING SP. Z O.O.
NEXTIVO TECHNOLOGIES
NORDWECO SP. Z O.O.
NOWREM GROUP SP. Z O.O. S.K.
P.B.U. PROKTER-BUD
P.H. IMPULS
PLECH SP. Z O.O.
MAGIK SP. Z O.O.
GECO SP. Z O.O.
PATENTUS S.A.
PLESS - GROUP SP. Z O.O.
PLESSTAL A.TENDERA
POSNET POLSKA S.A.
POZITIVE.DEV SP. Z O.O.
PROCESS DIAGNOSTIC AND CONTROL SP. Z O.O. S.K.
PROMETEUSZ SP. Z O.O.
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI WODNEJ I REKULTYWACJI S.A.
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE SYLWIA
PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO - PRODUKCYJNE INKOM SP. Z O.O.
PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNE SZAGRU SP. J.
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMPLETACJI I MONTAŻU SYSTEMÓW AUTOMATYKI CARBOAUTOMATYKA S.A.
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ SP. Z O.O.
PRZEDSIĘBIORSTWO REALIZACJI INWESTYCJI BUDEX
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE EKA SP. Z O.O.
PSZCZYŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
RAIL-SERVICE SP. Z O.O. S.K.
RENEX - PREDRAG TOPIĆ
RICHARD GUARD S.A. SP. J.
ROLCHEM SP. J.
S PLASTIC SP. Z O.O.
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT TECHNOLOGII MATERIAŁÓW ELEKTRONICZNYCH
SMARTSILESIA SP. Z O.O.
SPECDOM BUDOWNICTWO SP. Z O.O.
SPECJALISTYCZNE GOSPODARSTWO OGRODNICZE MAREK DZIDA
SPÓŁDZIELNIA HANDLOWA
STALLUX FIRMA HANDLOWA
STOVARIS SP. Z O.O.
STW PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-WARSZTATOWE SP. Z O.O.
T.T. SYSTEMS SP. J.
TAMIR SP. J.
TARTAK BIAŁAS SP. J.
TEAM PREVENT POLAND SP. Z O.O.
TECHNOMETAL SP. Z O.O.
TIM S.A.
TOP-THIMM OPAKOWANIA SP. Z O.O. S.K.
UNIMAX S.A.
UNITOP SP. Z O.O.
VIDIS S.A.
WASA SP. Z O.O.
WASA TRADE SP. Z O.O.
WELDED SP. Z O.O.
WERMIKO SP. Z O.O.
WK-ARCHITEKTURA SP. Z O.O.
WRAZIDŁO SP. Z O.O.
WRC SP. Z O.O.
XCONSULTER SP. Z O.O.
Z.U.H. EUROMOT SP. Z O.O.
ZAMEL SP. Z O.O.
ZEOLIT-ACTIVE
ZORKA BIS SP. Z O.O.

     

Prezentowana lista jest niepełna i obejmuje tylko wybranych Klientów.

 



do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl