ZADZWOŃ DO NAS
+48 32 210 22 11
0
suma: 0,00 zł do kasy
ReTrade - program utylizacji starych projektorów
Sprzedaj swój stary projektor, jeżeli kupujesz nowy projektor NEC

Kup projektor NEC, a swój stary będziesz mógł wymienić na gotówkę i jednocześnie przyczynisz się do ochrony surowców naturalnych i do stworzenia zrównoważonego środowiska.

Dzięki programowi NEC ReTrade, za każdy kupiony przez Ciebie projektor NEC masz szanse sprzedać Twój stary projektor za gotówkę.

85% projektorów oddanych w ramach program NEC ReTrade zostanie odnowionych i wrócą one na rynek, co oznacza zmniejszenie zużycia materiałów i niepotrzebnego zużycia zasobów oraz mniejszą ilość niebezpiecznych odpadów. W ciągu trzech miesięcy od zakupu nowego projektora NEC, możesz odsprzedać praktycznie każdy popularny model projektora.

Sprawdź wartość swojego starego projektora!

Dzięki dedykowanej stronie internetowej, zawierającej pełne instrukcje i natychmiastową wycenę starych projektorów udział
w programie jest prosty. Ceny mogą się zmieniać codziennie, a przy wycenie zwracanego projektora jest brany pod uwagę jego stan.
              


Prosty proces online

  1. Kliknij na przycisk “Start ReTrade” umieszczony poniżej
  2. Opisz zwracany projektor: Producent, Model oraz Stan (możliwa jest wymiana kilku projektorów na zasadzie: jeden stary projektor na jeden nowo kupiony projektor NEC)
  3. Otrzymaj natychmiastową wycenę
  4. Po zaakceptowaniu wyceny online otrzymasz e-mail z dalszymi instrukcjami dotyczącymi wysyłki
    i dalszych kroków
  5. Wyślij swój stary projektor wraz z dowodem zakupu projektora NEC (zawierającym numer seryjny) wykorzystując otrzymaną etykietę wysyłkową. Nie poniesiesz żadnych kosztów wysyłki. Pamiętaj, żeby użyć oryginalnego lub innego odpowiedniego opakowania i dołącz wszystkie akcesoria, które posiadasz, takie jak pilot zdalnego sterowania czy kable, aby upewnić się, że projektor spełni oczekiwania co do jego stanu.
  6. Używany projektor i dowód zakupu zostaną sprawdzone przy odbiorze przesyłki. Jeżeli wszystko będzie się zgadzało otrzymasz zapłatę w wybranej przez siebie formie.
  7. Program NEC ReTrade jest dostępny Polsce.

Zastosowanie do tej oferty mają Ogólne Warunki

Inicjatywą NEC ‘Green Vision’ staramy się pomóc w stworzeniu zrównoważonego społeczeństwa przyjaznego ludziom i naszej planecie.


 

Uwaga: Kliknięcie tego przycisku przekieruje Cię na stronę firmy ReBeam.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper.pl