Menu
Prezentacja z Barco ClickShare

 

 

Barco ClickShare CS to seria uniwersalnych urządzeń, które w prosty sposób pomogą Ci przeprowadzić inspirującą prezentację z dowolnego urządzenia. Za pomocą jednego kliknięcia, udostępnij swoją treść z urządzenia na główny ekran w sali prezentacyjnej. Bez kabli, bez wcześniejszej konfiguracji, bez zbędnego czekania.

 Barco CS

Bez zbędnych kabli

 

Praktycznie każda konferencja i prezentacja wymagana uruchomienia sporej ilości sprzętu. A spora ilość sprzętu wiąże się z jeszcze większą ilością kabli, które są wymagane chociażby do zasilania urządzeń czy przesyłania obrazu na ekran. Na szczęście ClickShare pomaga maksymalnie zminimalizować konieczność używania zbędnego okablowania, co pozwala na zachowanie schludnego wyglądu sali i ogranicza plączące się kable na stanowiskach pracy. Wystarczy podłączyć button do laptopa, nacisnąć i można rozpocząć prezentację! 

 

Wyświetlanie dwóch obrazów na jednym ekranie

 

Często przy spotkaniach czy dyskusjach próbujecie porównać dane i statystyki z dwóch rożnych urządzeń i koniecznością jest "przeskakiwanie" z jednego źródła na drugie? Z ClickShare to nie jest już Wasze zmartwienie, ponieważ Barco umożliwia wyświetlanie dwóch obrazów z dwóch różnych źródeł w jednym czasie. CSE-800 pozwala na wyświetlanie nawet 8 obrazów przy podłączeniu do dwóch monitorów.

 

 

 

Uniwersalność

 

Trend BYOD (Bring Your Own Device) wymaga przede wszystkim uniwersalności stosowanych urządzeń. Użytkownicy sal konferencyjnych zazwyczaj korzystają z różnych sprzętów i narzędzi, co często wiąże się z problemami z łącznością. ClickShare daje możliwość połączenia się praktycznie z każdym dostępnym urządzeniem z oprogramowaniem iOS, Windows i Android. Teraz, dzięki specjalnej aplikacji jest to jeszcze prostsze!

 

Prosta obsługa

 

ClickShare to seria bardzo intuicyjnych urządzeń. Wystarczy uruchomić jednostkę, podłączyć button lub uruchomić aplikację i można przystąpić do prezentacji. Dodatkowo, codziennie zarządzanie urządzeniami ClickShare jest bardzo proste, co zawdzięczamy narzędziom takim jak ClickShare Configurator czy Button Manager. Wszystkie aktualizacje możemy automatycznie przeprowadzać właśnie dzięki tym narzędziom.

Najwięcej jednak możemy zyskać wykorzystując dedykowaną platformę XMS, która daje możliwość płynnego zarządzania, monitorowania i aktualizacji całej floty urządzeń za jednym razem.

 

 

 

Bezpieczeństwo

 

Jako jedyne urządzenie tego typu na rynku, ClickShare posiada certyfikat ISO 27001. Certyfikat świadczy przede wszystkim o ogromie pracy, jakie włożyła firma Barco, aby wyjść naprzeciw wszystkim cyber-niebezpieczeństwom. Przed wypuszczeniem na rynek, ClickShare został ekstremalnie przetestowany, a sam system oferuje konfigurowalne, wielowarstwowe zabezpieczenia i mechanizmy weryfikacji. Warto dodać, że zespół Barco ciągle pracuje nad nowymi aktualizacjami, które zawsze pozwolą być o krok przez cyberprzestępcami.

 

Gama modeli ClickShare serii CSE i CS

 

CSE-800

 

CSE-800 to flagowe, najpotężniejsze urządzenie z rodziny produktów ClickShare CSE. Jako jedyny posiada możliwość jednoczesnego wysyłania 2 osobnych sygnałów wideo na 2 monitory, przy czym na ekran każdego monitora może wysłać aż 4 osobne treści wideo, co przy 2 monitorach daje nam aż 8 różnych treści wideo. Urządzenie posiada funkcję moderowania, która została specjalnie zaprojektowana do użycia w większych pomieszczeniach, w których wiele osób chce dzielić się treściami jednocześnie. Aby zapobiec szybkiemu przełączaniu ekranów, które utrudnia śledzenie, moderator może samodzielnie wybrać treść wyświetlaną na ekranie, co przekłada się na lepszy odbiór prezentacji i zadowolenie uczestników.
CSE-800 wyświetla treści w rozdzielczości nawet 4K, a dzięki odpowiednim ustawieniom sieciowym zapewnia bezpieczeństwo i wygodę użytkowników - zarówno lokalnych jak i gości. Urządzenie wspiera monitory dotykowe.

 

CSE-200+

 

Model CSE-200+ to idealne rozwiązanie dla małych i średnich sal konferencyjnych. Posiada możliwość wyświetlania dwóch obrazów na raz - w jednym czasie, dwie osoby, jednocześnie mogą udostępniać treść na głównym ekranie. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wdrożeniach w firmach, oferuje rozszerzone funkcje zabezpieczeń i funkcji sieciowych, umożliwia wyświetlanie treści w rozdzielczości 4K, a dodatkowo wprowadza funkcję dodawania adnotacji na wyświetlanych treściach, wspiera monitory dotykowe. CSE-200+ w zestawie posiada dwa przyciski (butony) USB. Model jako jedyny obsługuje standard Miracast, umożliwiający przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego prosto na wyświetlacz.

 

CSE-200

 

CSE-200 pozwala na dostarczenie treści w jakości FullHD i wspiera funkcje dotykowe monitorów. Oferuje wysoki poziom zabezpieczeń, tak, aby każdy użytkownik czuł się bezpiecznie. Umożliwiając jednoczesne współdzielenie treści nawet 2 osobom, CSE-200 zapewnia bezpośrednią łączność z ekranem centralnym i zachęca do współpracy. Urządzenie jest kompatybilne z narzędziami AirPlay / Google Cast.   

CS-100

 

CS-100 to najprostsze z gamy urządzenie ClickShare. Idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach typu huddle space, gdzie treści przekazujemy na monitor biurkowy lub wielkoformatowy. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przenieść treści na wyświetlacz. Zasięg zestawu pozwala na przekazywanie treści z odległości aż 30 metrów. W odróżnieniu od       CS-100 Huddle, ta opcja posiada w zestawie button.

CSE-100 Huddle

 

CS-100 Huddle to najbardziej fundamentalne rozwiązanie z rodziny ClickShare. Pozwala na jednoczesne połączenie aż 8 użytkowników. Brak przycisku w zestawie nie jest problem, ponieważ do udostępniania prezentacji na ekranie możemy wykorzystać specjalną aplikację mobilną, która działa na każdym urządzeniu.

 

Porównanie modeli Barco CSE i CS

 

 

CSE-800

CSE-200+

CSE-200

CS-100

CS-100

Huddle

Ilość buttonów w zestawie 4

2

2
1 0
Wsparcie dla ekranów dotykowych TAK
TAK TAK NIE NIE
Obsługa urządzeń mobilnych Android/iOS TAK
TAK  TAK TAK TAK
Wyjścia HDMI

2

1

1

1
Rozdzielczość wyjściowa 4096 x 2160 4096 x 2160 
1920 x 1080 1920 x 1080 1920 x 1080
Ilość użytkowników 64
16 16
8 8
Obsługa AirPlay/Google Cast TAK TAK TAK NIE NIE

Wyświetlane źródła na ekranie (w tym samym czasie)

8 2 2
1 1

Gwarancja 3 lata 

TAK* TAK* TAK* TAK TAK
           
Więcej informacji o urządzeniach www www www www www

 * - możliwość rozszerzenia gwarancji do 5 lat. 

______________________________________________________________________________________

 

Posiadamy status GOLD PARTNER firmy BARCO.    

 

Jako jedna z niewielu firm, uzyskaliśmy wymagane przez producenta certyfikaty upoważniające do instalacji i wdrażania urządzeń ClickShare.

 

Dzięki współpracy z nami zyskują Państwo:

 

  • możliwość prezentacji urządzeń w Państwa siedzibie,
  • nasze doradztwo oparte na certyfikowanych przez BARCO szkoleniach,
  • możliwość wypożyczenia i przetestowania urządzeń,
  • możliwie najniższe ceny,
  • priorytetową obsługę zamówień,
  • wsparcie techniczne i instalacyjno-wdrożeniowe,
  • pierwszeństwo serwisowe.


 

Ulotka informacyjna dla urządzeń CSE i CS - pobierz ulotkę w PDF 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl