wyswietlanie.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty

Dlaczego Wyświetlanie.pl?

SKANERY DOKUMENTÓW

Skaner KODAK alaris i4850 Skaner KODAK alaris i4850
Producent: KODAK
Cena:

134 232,79 zł

Cena (EUR): 31 365,00 €

Cena netto: 109 132,35 zł

szt.
zobacz więcej

Skanery dokumentów służą przede wszystkim do digitalizacji dokumentów papierowych. To niezawodne, stworzone do profesjonalnej pracy urządzenia, które pozwolą zeskanować różnego rodzaju dokumentu i przetransferowanie ich do wersji cyfrowej. Urządzenia pozwalają na skanowanie m.in. kartek A4, zdjęć, kart identyfikacyjnych. Skanery bardzo często wyposażone są w automatyczne podajniki dokumentów, które pozwalają na zeskanowanie stosu dokumentów bez konieczności ciągłego dokładania materiałów.

Skanery niektórych marek posiadają możliwość zaprogramowania nawet kilkudziesięciu skrótów kierujących zeskanowanie dokumenty bezpośrednio do sieci, komputera lub USB. Co więcej, część z nich posiada również funkcje automatycznej korekty, która usuwa zanieczyszczenia i plamki z dokumentów, obraca dokumenty i odpowiednio je zmniejsza.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

ZAPYTAJ O CENE SPECJALNĄ

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących produktu lub uzyskania ceny specjalnej prosimy o przesłanie kilku podstawowych informacji dotyczących potencjalnego Nabywcy. Czas odpowiedzi lub przydzielenia ceny specjalnej jest zależny od producenta danego urządzenia i może wynosić od 2 do nawet 48 godzin.

* - Pole wymagane


Sklep internetowy Shoper.pl