wyswietlanie.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty
Producent
Ilość punktów dotyku
Technologia dotyku
Magnetyczna
Suchościeralna
Zestaw z projektorem
Paski skrótów na tablicy
Wbudowane głośniki
Cena
  • od
    do

Dlaczego Wyświetlanie.pl?

TABLICE INTERAKTYWNE

Tablica interaktywna AVTEK TT-BOARD 90 Pro Tablica interaktywna AVTEK TT-BOARD 90 Pro
Producent: AVTEK
Cena:

4 248,42 zł

Cena netto: 3 454,00 zł

szt.
zobacz więcej
Statyw mobilny Avtek  do tablic interaktywnych Statyw mobilny Avtek do tablic interaktywnych
Producent: AVTEK
Cena:

999,01 zł

Cena netto: 812,20 zł

szt.
zobacz więcej
Tablica interaktywna AVTEK TT-BOARD 80 Tablica interaktywna AVTEK TT-BOARD 80
Producent: AVTEK
Cena:

3 199,00 zł

Cena netto: 2 600,81 zł

szt.
zobacz więcej
Tablica interaktywna AVTEK TT-BOARD 80 Pro Tablica interaktywna AVTEK TT-BOARD 80 Pro
Producent: AVTEK
Cena:

3 898,99 zł

Cena netto: 3 169,91 zł

szt.
zobacz więcej

Tablice interaktywne swoim wyglądem przypominają klasyczne białe tablice, jednak posiadają one o wiele więcej możliwości. Podłączone z laptopem i projektorem potrafią stworzyć angażujące, interaktywne środowisko nauki i spotkań. Najczęściej są spotykane w rozmiarach od 65” do 105” w formacie 4:3, 16:9 lub 16:10. Zazwyczaj posiadają z boku paski skrótów, które pozwalają na szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji.

Te urządzenia są bardzo intuicyjne w obsłudze i zapewniają wygodę użytkowania. Wykorzystanie tablicy interaktywnej w codziennej pracy znacznie ułatwia prowadzenie lekcji czy prezentacji, a różnorodność dostępnych programów sprawia, że każda z nich jest ciekawa i inspirująca.

Tablice interaktywne umożliwiają m.in. współpracę z plikami Office, wyświetlanie stron internetowych, zdjęć i filmów w dużym formacie. Prelegent, z pomocą tablicy, może swobodnie obsługiwać dowolny program uruchomiony w komputerze, a na każdym pliku może pisać notatki czy podkreślać ważne elementy. Wszystkie notatki można zapisać, a następnie udostępnić uczestnikom w ogólnodostępnym serwerze lub wysłać mailem.

Wybierając tablicę interaktywną warto zwrócić uwagę na kilka kwestii:

  • sposób obsługi tablicy – tablice są produkowane z zastosowaniem różnych technologii dotyku (optyczna, IR, EM, pojemnościowa) i w zależności od rodzaju będą obsługiwać dotyk różnymi przedmiotami, specjalnym rysikiem lub dłonią;
  • rodzaj powierzchni tablicy – warto wybrać te, które są suchościeralne, czyli takie, po których można pisać markerami oraz magnetyczne;
  • oprogramowanie – najlepszym rozwiązaniem jest wybór oprogramowania, którego licencja nie jest ściśle przywiązana do danej tablicy i można z niego korzystać nawet po zmianie urządzenia;
  • gwarancja – tablica powinna posiadać długi okres gwarancji, najlepiej 5 lat.
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

ZAPYTAJ O CENE SPECJALNĄ

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących produktu lub uzyskania ceny specjalnej prosimy o przesłanie kilku podstawowych informacji dotyczących potencjalnego Nabywcy. Czas odpowiedzi lub przydzielenia ceny specjalnej jest zależny od producenta danego urządzenia i może wynosić od 2 do nawet 48 godzin.

* - Pole wymagane


Sklep internetowy Shoper.pl