ZADZWOŃ DO NAS
+48 32 210 22 11
0
suma: 0,00 zł do kasy
HORECA

TECHNOLOGIE DLA BRANŻY HOTELARSKIEJ I GASTRONOMICZNEJ

Jak wszystkie inne branże, hotelarstwo i gastronomia również potrzebują nowoczesnych technologii, które ułatwiają codzienną pracę, a także takich, które stanowią źródło rozrywki dla klientów. System szybkich płatności czy wysokiej jakości telewizory hotelowe mogą sprawić, że wizyta w Państwa lokalu zawsze zostanie oceniona na 5/5.

 

TELEWIZORY HOTELOWE

Telewizory w branży hotelarskiej - czym się różnią?

W dzisiejszych czasach duży, płaski telewizor w pokoju hotelowym jest już niemalże standardem. Zazwyczaj nie są to jednak zwyczajne telewizory, ale zaprojektowane specjalnie do pracy w branży hotelarskiej. Główną różnicą jest możliwość zabezpieczenia urządzenia przed nieautoryzowanymi próbami zmiany ustawień parametrów np. ustawienie maksymalnej głośności, dostrajania kanałów.

Oprócz tego, niektóre z nich oferują niewielkie możliwości w zakresie Digital Signage - na wygaszaczu pozwalają na umieszczenie swoich grafik, które mogą stanowić reklamę dla samego hotelu lub jego partnerów.

 

ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

 

MONITORY DIGITAL SIGNAGE

Dynamiczne reklamy w wysokiej jakości

Z pewnością kojarzą Państwo szereg monitorów wyświetlających aktualną ofertę spożywczą w znanych sieciówkach fastfood. Przyciągają one wzrok nie tylko ze względu na wymienione produkty, ale również ze względu na żywe kolory i animacje produktów. Codziennie menu zmienia się automatycznie ze śniadaniowego na klasyczne. Co więcej, zawsze przynajmniej jeden z monitorów wyświetla nowości lub promocje! Wszystkie te funkcje może zapewnić dedykowane dla danych monitorów oprogramowanie, które umożliwia dodawanie i zarządzanie wyświetlaną treścią oraz późniejszą analizę.

Pełna elastyczność

Monitory Digital Signage mogą tworzyć różnorodne konstrukcje. Wystarczy jeden monitor ze świetnie dobraną reklamą, aby zapewnić świetne wrażenia, ale konfiguracja złożona z kilku wyświetlaczy może zagwarantować naprawdę niesamowite doznania. Taka konfiguracja może występować w klasycznym układzie, jednak, w większości przypadków, nie ma przeciwwskazań do montażu w różnych instalacjach.

Oprócz tego, niektóre serie monitorów Digital Signage posiadają specjalne funkcjonalności i cechy, jak np. monitory pogodoodporne, które cechują się odpornością na kurz i zachlapania oraz wysoką jasnością.


ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

SALE KONFERENCYJNE / SZKOLENIOWE

Sprzęt wysokiej jakości

Planując przyjmowanie gości biznesowych warto zapewnić im odpowiednią przestrzeń do pracy. W związku z tym, sale konferencyjne czy szkoleniowe powinny być wyposażone nie tylko w wygodne meble, ale również w wysokiej jakości sprzęt. Dobrej jakości kamera, duży wyświetlacz czy nagłośnienie - to wszystko powinno stanowić podstawę wyposażenia tak samo, jak pulpit prezentera czy fotele dla słuchaczy. Oprócz tego, warto również zaoferować klientom możliwość bezprzewodowego połączenia z głównym ekranem w sali (zarządzanie treścią) np. system Barco. Razem z odpowiednio dobraną kamerą, głośnikami i monitorem stworzą idealne środowisko do współpracy, a goście z pewnością będą zachwyceni współpracą z systemem, który działa płynnie i bez problemów.

Planowanie spotkań bez chaosu

W przypadku, gdy posiadamy kilka sal konferencyjnych, warto mieć na uwadze, że planowanie każdego spotkania i przekazywanie informacji o dostępności sali może być dość chaotyczne. Z pomocą przychodzą systemy rezerwacji sal, które zostały stworzone właśnie dla takich sytuacji. Z poziomu jednego oprogramowania możemy podejrzeć plan spotkań w danej sali, zaplanować czas potrzebny na sprzątanie między spotkaniami, a także bezpośrednie zarządzanie. Tym samym, tablet z systemem będzie zamontowany przy wejściu do sal, dzięki czemu uczestnicy konferencji będą mogli na 100% potwierdzić, że właśnie do tej sali mieli dotrzeć. Dodatkowo, niektóre z urządzeń mogą działać nawet 3 miesiące bez ładowania!


ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

URZĄDZENIA BIUROWE

Elastyczne dostosowanie miejsca pracy

Coraz częściej pracodawcy zwracają uwagę na komfort pracowników i coraz więcej z nich decyduje się na montaż monitorów biurowych na dedykowanych uchwytach, które pozwalają na dopasowanie wysokości położenia względem wzrostu i preferencji. Nowoczesne technologie przy stanowiskach typowo biurowych, również wpływają na dobry wizerunek w oczach klientów.

Szczególnie w branży HoReCa warto prowadzić dokładną ewidencję czasu pracy. Aby uniknąć nieporozumień, warto zainwestować w rejestratory czasu pracy. Rejestrator pobiera dane o użytkowniku i godzinach wejść/wyjść z dedykowanych identyfikatorów RFID lub na podstawie kodów PIN.

ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

URZĄDZENIA FISKALNE I SYSTEMY PŁATNICZE

Autoryzowany sprzedawca kas i drukarek fiskalnych

Od wielu lat, jednym z głównych nurtów naszej działalności jest sprzedaż oraz serwis urządzeń fiskalnych, ponieważ wierzymy, że kompleksowa obsługa powinna być standardem. Chętnie podzielimy się z Państwem wiedzą na temat kas fiskalnych i ich obsługi na bezpłatnym szkoleniu przy zakupie urządzenia. Świadczymy również usługi serwisowe, w tym obowiązkowe przeglądy urządzeń. W swojej ofercie posiadamy urządzenia marki Posnet.

Aby jak najszybciej umożliwić Państwu sprawną obsługę klienta oferujemy również kontakt z firmą oferującą terminale do płatności kartą.

ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

Dzięki nabytemu doświadczeniu jesteśmy pewni, że pomożemy wybrać odpowiednie produkty dostosowane do potrzeb sektora branży hotelarskiej, restauracyjnej i biznesowej. Chcemy zagwarantować pełne zadowolenie i satysfakcję z codziennej pracy.

Zapraszamy do kontaktu. 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Pozostajemy do Państwa dyspozycji również pod numerami telefonów
(32) 210 22 11 lub 326 33 00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl