wyswietlanie.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty
Strefa BARCO ClickShare

 


Jesteśmy oficjalnym autoryzowanym partnerem rozwiązań ClickShare od firmy Barco i posiadamy status GOLD PARTNERA.

Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty! W ramach naszych usług posiadamy możliwość wypożyczenia sprzętu Barco na testy. Dajemy Ci szansę osobiście przekonać się o wyjątkowych możliwościach urządzeń Barco przed podjęciem decyzji. To idealna okazja, aby dopasować sprzęt do swoich potrzeb.

Sprawdź produkty BARCO ClickShare 

ClickShare to innowacyjne rozwiązanie, które eliminuje niepotrzebne problemy. Pozwala na bezproblemowe, bezprzewodowe udostępnianie obrazu na dowolnym urządzeniu wyświetlającym w sali

Czy często napotykasz trudności podczas rozpoczynania spotkań?

Brakuje kabli lub twój komputer nie posiada odpowiednich złączy?

 

Monitor

Ściana LED

Monitor interaktywny

Projektor

 

Nie tylko to! Prezentację możesz zrobić za pomocą dowolnego urządzenia

 

Laptop / komputer z systemem
Windows / macOS

Smartfon / tablet z systemem
Android / iOS

 

 


 

Odkryj Szybkość i Wygodę! Jak działa ClickShare?

Wygodny Moduł USB
z przyciskiem

Najbardziej charakterystycznym elementem zestawu ClickShare jest przycisk. Wystarczy podłączyć go do portu USB w laptopie, odczekać chwilę i kliknąć. Obraz pojawia się na ekranie, widoczny dla wszystkich uczestników. Drugie kliknięcie rozłącza, przytrzymanie przycisku tworzy stopklatkę. Wystarczy odłączyć i przekazać kolejnej osobie. To naprawdę jest proste!

Aplikacja ClickShare
 

Specjalna aplikacja ClickShare jest dostępna na systemy Windows, macOS, Android i iOS. Działa w tle, aby automatycznie połączyć się z ekranem w odpowiednim momencie i w odpowiedniej sali. Zaledwie jedno kliknięcie i możesz rozpocząć udostępnianie.

AirPlay lub Miracast popularne
technologie bezprzewodowe

Jeśli nie chcesz instalować aplikacji ClickShare to technologia AirPlay lub Miracast poprowadzi Twoją prezentację. Wybierz opcję udostępniania ekranu na swoim urządzeniu, a ClickShare pojawi się w odpowiednim menu. Proste, jak zawsze!

 

 

ClickShare jest przeznaczony do stałego podłączenia do portu HDMI w urządzeniu wyświetlającym. Dzięki temu rozwiązaniu, uruchamiając spotkanie, wystarczy wybrać jedną z dostępnych opcji.


Barco Trade In - Przejdź na wyższy poziom już dzisiaj, kupując wybrane urządzenie ClickShare taniej, wygodnie i bezprzewodowo!

Program "Barco Trade In" umożliwia wymianę starych urządzeń na nowe modele ClickShare z znaczącym rabatem. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zmodernizować swoje sale konferencyjne, aby wspierać spotkania hybrydowe, łącząc uczestników zdalnych i obecnych w biurze. Najnowsze urządzenia ClickShare gwarantują doskonałe doświadczenie podczas każdego spotkania, dzięki łatwemu, bezprzewodowemu dzieleniu się treścią i współpracy.

 

Zdobądź rabat na ClickShare

 

Wybrane marki, które korzystają z urządzeń ClickShare firmy BARCO

 


 
Nowość

ClickShare Bar Pro

ClickShare Bar Pro wyróżnia się zaawansowanymi opcjami audio-wizualnymi, w tym możliwością korzystania z dwóch ekranów, dzieleniem się treściami w jakości 4K, funkcjami dotykowymi, tworzeniem adnotacji oraz pracą na wspólnej tablicy, co zapewnia wyższy poziom interaktywności niż model Bar Core. Ponadto, model ten jest wyposażony w zaawansowaną kamerę 4K wspieraną przez sztuczną inteligencję, przewodową stację dokującą dla treści 4K oraz dodatkowe funkcje interaktywne, takie jak obsługa dotykowa, możliwość tworzenia adnotacji i tablica współpracy, co podkreśla jego wyjątkowość.

Więcej informacji | Cena specjalna
Nowość

ClickShare Bar Core

ClickShare Bar Core to innowacyjne urządzenie all-in-one firmy Barco, zaprojektowane z myślą o małych i średnich salach spotkań. Łączy w sobie wysokiej klasy wideo i najwyższej jakości dźwięk, oferując zaawansowane funkcje takie jak tłumienie szumów, eliminacja echa oraz automatyczne kadrowanie. ClickShare Bar Core to kompletne rozwiązanie do każdej sali spotkań, wymaga jedynie jednego urządzenia do prowadzenia efektywnych spotkań wideo i pracy zdalnej.

Więcej informacji | Cena specjalna

 

 

Conference CX-50 Gen. 2

Model Conference CX-50 Gen. 2 to urządzenie o niesamowitym potencjale, idealnie sprawdzi się w dużych salach konferencyjnych i w pełni współpracuje z interaktywnymi wyświetlaczami. Urządzenie posiada w zestawie 2 buttony i jako jedyne urządzenie z tej serii posiada wejście HDMI.

Więcej informacji | Cena specjalna
 
Bestseller

Conference CX-30 Gen. 2

Model Conference CX-30 Gen. 2 posiada w zestawie już 2 buttony, oraz, co może się okazać kluczową informacją, wspiera dotykowe monitory. Dedykowane jest do małych i średnich sal konferencyjnych, gdzie może przebywać do ok. 8 osób. Urządzenie wspiera trend BYOM w stu procentach – łączy się z dowolnym komputerem / tabletem, bez względu na oprogramowanie. Pozwoli przeprowadzić wideokonferencję na dowolnym systemie UC&C

Więcej informacji | Cena specjalna
 

Conference CX-20 Gen. 2

Model Conference CX-20 Gen. 2 najlepiej sprawdzi się w małych pokojach konferencyjnych i huddle space, gdzie przebywają nie więcej niż 3 osoby. Urządzenie należy połączyć z preferowanym narzędziem konferencyjnym, później – wystarczy tylko wpiąć button i gotowe! ClickShare ma roczną gwarancję, a dzięki SmartCare możemy ją rozszerzyć do 5 lat!

Więcej informacji | Cena specjalna
 

Button

Button (przycisk) ClickShare Conference pozwala na natychmiastowy dostęp do konferencji. Wystarczy podłączyć przycisk przez port USB-C do laptopa, kliknąć… i to wszystko! Urządzenie automatycznie włączy i połączy wszystkie urządzenia peryferyjne. Dodatkowo, button oferuje inne funkcje, jak kontrolowanie kamery, zrzuty ekranu czy obsługa systemu audio.

Więcej informacji | Cena specjalna

 

 

 

Present C-10 Gen. 2 (2 buttony)

Model Present C-10 Gen. 2 posiada w zestawie dwa buttony oraz, co może się okazać kluczową informacją, wspiera dotykowe monitory i pełną interaktywność (m.in. dodawanie adnotacji, funkcja tablicy). Dedykowane jest do małych i średnich sal konferencyjnych, gdzie może przebywać do 8 osób.

Więcej informacji | Cena specjalna
 

Present C-10 Gen. 2 (1 button)

Model Present C-10 Gen. 2 posiada w zestawie jeden button oraz, co może się okazać kluczową informacją, wspiera dotykowe monitory i pełną interaktywność (m.in. dodawanie adnotacji, funkcja tablicy). Dedykowane jest do małych i średnich sal konferencyjnych, gdzie może przebywać do 8 osób.

Więcej informacji | Cena specjalna
 

Present C-5 Gen. 2

Model Present C-5 Gen. 2 najlepiej sprawdzi się w małych pokojach konferencyjnych i huddle space, gdzie przebywa nie więcej niż 5 osób. Urządzenie należy połączyć ze swoim osobistym urządzeniem za pomocą buttonu, aplikacji lub przez Miracast i przeprowadzić spotkanie. ClickShare ma roczną gwarancję, a dzięki SmartCare możemy ją rozszerzyć do 5 lat!

Więcej informacji | Cena specjalna
 

Button

Button (przycisk) ClickShare Conference pozwala na natychmiastowy dostęp do konferencji. Wystarczy podłączyć przycisk przez port USB-C do laptopa, kliknąć… i to wszystko! Urządzenie automatycznie włączy i połączy wszystkie urządzenia peryferyjne. Dodatkowo, button oferuje inne funkcje, jak kontrolowanie kamery, zrzuty ekranu czy obsługa systemu audio.

Więcej informacji | Cena specjalna

 

Porównanie dostępnych modeli C i CX


 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego modelu?

+48 (32) 210 22 11
+48 609 610 393

Jesteśmy do twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 16:00.
sklep@unikomp.pl

Napisz do nas, a nasz Zespół szybko przygotuje dla Ciebie gotowe rozwiązanie.


 

Barco dba o Twoje potrzeby

 

Rozsądna inwestycja

 • Nie potrzeba dalszych inwestycji. Doskonale współpracuje z istniejącym systemem sal konferencyjnych lub oprogramowaniem do obsługi konferencji.
 • Brak opłat za licencję i darmowe aktualizacje oprogramowania sprzętowego.
 • Zapewnia najszerszą kompatybilność z kamerami konferencyjnymi i głośnikami USB na rynku.
 • Darmowy pakiet serwisowy Smartcare obejmujący 5 lat rozszerzonej gwarancji na sprzęt i brak kosztów wymiany.
 • Darmowe narzędzie do zarządzania i analityki w XMS Cloud.

Bezpieczeństwo danych

Opracowane z myślą o bezpieczeństwie, prywatności i poufności:

 • Skonfiguruj swoje własne poziomy bezpieczeństwa
 • Wiele warstw szyfrowania
 • Mechanizmy weryfikacji

Często udostępniane aktualizacje oprogramowania sprzętowego zapewniają, że ochrona danych zawsze spełnia najwyższe standardy.

Nasze procesy związane z rozwojem, wdrażaniem, sprzedażą i serwisem rozwiązania ClickShare mają certyfikat ISO 27001.

Stworzone z myślą o zrównoważonym rozwoju

Wykonane z lepszych materiałów
 • Niemalowany plastik i bezhalogenowe płytki z obwodami drukowanymi w produktach.
 • Lżejsze i bardziej ekologiczne opakowania

Zaprojektowane z myślą o recyklingu

 • Ograniczenie części tam, gdzie to możliwe
 • Łatwość demontażu materiałów zużytego sprzętu

Oszczędność energii

 • Wysoka efektywność energetyczna
 • Mniejsze zużycie energii

Neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla

 • Zaangażowanie na rzecz obniżenia śladu węglowego, naszego i naszych klientów
 • Własna etykieta ECO firmy Barco: A++ d.
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

ZAPYTAJ O CENE SPECJALNĄ

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących produktu lub uzyskania ceny specjalnej prosimy o przesłanie kilku podstawowych informacji dotyczących potencjalnego Nabywcy. Czas odpowiedzi lub przydzielenia ceny specjalnej jest zależny od producenta danego urządzenia i może wynosić od 2 do nawet 48 godzin.

* - Pole wymagane


Sklep internetowy Shoper.pl