Monitor interaktywny LG One:Quick Flex 43HT3WN-M
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: LG
Kod produktu: 43HT3WN-M
[EOL*]- PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY
Model ten z powodu zakończonej produkcji jest wyprzedawany z magazynów producenta.
W celu uzyskania informacji odnośnie dostępności prosimy o kontakt telefoniczny.
Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą w kategorii:
Monitory Digital Signage
0% VAT dla jednostek oświatowych
Uniwersalny wyświetlacz dla efektywnej współpracy
* Tryb lustrzanej kamery jest dostępny tylko dla niektórych aplikacji.
* Wszystkie obrazy na tej stronie służą wyłącznie do celów ilustracyjnych.
Monitor interaktywny LG One:Quick Flex 43HT3WN-M (0% VAT dla edukacji)
Uniwersalny wyświetlacz do łatwych i szybkich połączeń wideo
Efektywna współpraca za pomocą dotyku i rysowania
* Jedno pióro dotykowe w zestawie.
* Dedykowane aplikacje wymagane do robienia notatek i rysowania (kompatybilne z MS Whiteboard)
Łatwy transport dzięki ruchomej podstawie
* Stojaki są sprzedawane oddzielnie.
* Produkt wymaga podłączenia do odpowiedniego źródła zasilania.
Obrót ekranu
* Podstawki są sprzedawane oddzielnie. Ekran jest obracany ręcznie.
* Niektóre aplikacje mogą nie obsługiwać trybu widoku pionowego.
Regulowana wysokość
Wysokość stojaka można dostosować do postury lub wzrostu użytkownika. (do 9,5 cm)
* Wysokość jest regulowana ręcznie.
Intuicyjny interfejs użytkownika i doskonałe możliwości rozbudowy
* Symulowane obrazy ekranu.
Polecenia głosowe
Elegancki design, który wtapia się w przestrzeń
DANE TECHNICZNE
Rozmiar ekranu 43"
Technologia panelu IPS
Rozdzielczość natywna 3,840 X 2,160 (4K UHD)
Jasność 350 nit
Współczynnik kontrastu 1000:1
Gama kolorów NTSC 72%
Kąt widzenia (H x V) 178 x 178
Głębia kolorów 10-bit (D), 1,07 miliarda kolorów
Czas reakcji 9ms
Portret / Krajobraz Tak / Tak
Kolor ramki Czarny
Szerokość ramki 13,9 / 13,9 / 13,9 / 16,5 mm
Waga (Głowica) 12,7 kg
Waga (Głowica + podstawa) 29,3 kg
Wymiary monitora (S x W x G) 973,2 x 605,8 x 49,4 mm
Podstawa podłogowa: 662,0 (S) x 1360,9 (W) x 610,0 (G) mm (Portret)
Standardowy interfejs montażowy VESA™ 200 x 200
Procesor (CPU) AMD Ryzen R1505G
Grafika Radeon Vega GPU
Pamięć wewnętrzna 256 GB (SSD), 8 GB (RAM)
Wi-Fi 802.11ac 2 x 2
Bluetooth Bluetooth 5.0
Czujniki Czujnik temperatury, Czujnik jasności, Czujnik przyspieszenia (żyroskop)
Operacja klawiszy lokalnych Tak
System operacyjny Windows 10 IOT Enterprise (Podstawowy)
Widok podzielony (pełny / pół) Tak
Wbudowane aplikacje Wstępnie załadowane (Chrome, Skype) / Link do pobrania (Netflix, MS Whiteboard)
Temperatura pracy 0 °C do 40 °C
Wilgotność pracy 10 % do 80 %
Zasilanie AC 100-240V~, 50/60Hz
Typ zasilania Zasilanie wbudowane
Zużycie energii (Typ.) 75 W
Zużycie energii (Maks.) 190 W
BTU (Brytyjska jednostka cieplna) 56
Certyfikacja (Bezpieczeństwo) CB / NRTL
Certyfikacja (EMC) FCC Klasa "B" / CE
ErP Tak
Wejścia HDMI(2), DP(USB Type C)(1), RJ45(LAN)(1), USB 3.1 Typ A(2), USB Typ C(1)
Wyjścia DP Out(USB Typ C, DP ALT MODE)(1)
Głośniki Tak (10 W x 2)
Akcesoria opcjonalne 1-punktowa podstawka biurkowa (ST-43HT), Podstawa podłogowa (ST-43HF)
Kamera (Rozdzielczość) 1,920 X 1,080 (FHD)
Kamera (Pole widzenia) 88°
MIC (Układ) 2EA
MIC (Zasięg odbioru) 3 m
Obsługiwany rozmiar obiektu dla dotyku Ø8 mm
Czas reakcji (PC Win10, na podstawie Whiteboard) 35 mm ↓
Dokładność 3.5 mm