ZADZWOŃ DO NAS
+48 32 210 22 11
0
suma: 0,00 zł do kasy
Jak działa tablica kopiująca?

Zasada działania jest prosta. Tablica kopiująca / flipchart kopiujący składa się z materiału nawiniętego na 2 rolki. W obudowie znajduje się skaner LED. Po wciśnięciu PRINT (drukuj) lub SAVE (zapisz), urządzenie przewija nawinięty materiał, a skaner kopiuje zapisaną treść. Po zakończeniu kopiowania zapisanej strony, dostępna jest druga, czysta powierzchnia (ta, która pozostawała ukryta).


Jak działa tablica kopiująca?

Notatki można zapisać na przenośnej pamięci USB - wystarczy wybrać "SAVE". Zapisane pliki można przesłać pocztą e-mail lub opracowywać na komputerze Port USB znajduje się na dole panelu sterującego. Bez podłączania dodatkowych kabli, użytkownik może zapisać dane na pamięci USB, nie przerywając spotkania. Przy pomocy jednego tylko przycisku, użytkownik może wydrukować notatki w kolorze - wystarczy wybrać "PRINT". W przypadku tablicy kopiującej serii C, możliwe jest skorzystanie z ekonomicznej wersji wydruku czarno - białego.


Funkcje dodatkowe:

  • Wydruk kolorowy/czarno - biały*
    Przy pomocy jednego tylko przycisku użytkownik może wydrukować notatki w kolorze lub skorzystać z ekonomicznej wersji wydruku czarno-białego.
  • Wydruk ekonomiczny**
    Tablica umożliwia ustawienie blokady wydruku w kolorze. Włączenie funkcji blokuje przycisk kolorowego wydruku a notatki są skanowane i drukowane jako czarno-białe.
  • Funkcja Erase Reminder**
    Funkcja pozwala uniknąć przypadkowego udostępnienia zapisanych treści osobom trzecim. Jeżeli użytkownik zapomni o starciu notatek, tablica podczas próby wyłączenia automatycznie przewinie się do zapisanej powierzchni, przypominając tym samym o konieczności wytarcia zapisanych treści.

* Funkcja wydruku czarno-białego nie dotyczy modelu CR-5
** Funkcje dostępne wyłącznie dla tablic kopiujących serii C


Notatki na obrazie z projektora - funkcja przechwytywania obrazu

Tablice kopiujące serii C posiadają dodatkowo funkcję przechwytywania obrazu, dzięki czemu są także uniwersalnym ekranem projekcyjnym.

 


Jak działa tablica kopiująca?

Tablica posiada specjalną, matową powierzchnię projekcyjną. Pozwala to uniknąć odblasków i efektu "hot spot" na wyświetlanym obrazie.
Dostępne są trzy najbardziej popularne formaty zapisu plików: JPEG, PNG, PDF. Umożliwia szybkie i łatwe połączenie tablicy i komputera, bez konieczności instalowania sterowników. Możliwe jest sterowanie funkcjami tablicy za pośrednictwem PC - ustawienie nagłówka, stopki, aktualizację oprogramowania a także wgrywanie zdjęć z komputera.


Funkcja przechwytywania obrazu w tablicy kopiującej C-12 to idealne rozwiązanie podczas spotkań z wykorzystaniem obraz z projektora. Ożywia prezentację, umożliwiając nanoszenie notatek na wyświetlany obraz, co NIE jest możliwe w przypadku tradycyjnej projekcji z wykorzystaniem projektora. Uwagi uczestników zapisywane są na wyświetlonym obrazie a następnie przesyłane do komputera jako jeden obraz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper.pl