ZADZWOŃ DO NAS
+48 32 210 22 11
0
suma: 0,00 zł do kasy

System wideokonferencyjny Logitech MeetUp

Cena: 4 560,00 zł 4560.00
Cena netto: 3 707,32 zł
ilość - +
Producent: LOGITECH
Kod produktu: 960-001102

Opis

Logitech® MeetUp to zaawansowana kamera konferencyjna firmy Logitech przeznaczona do małych pomieszczeń konferencyjnych. Dzięki obejmującemu całe pomieszczenie, niezwykle szerokiemu polu widzenia 120° kamera MeetUp sprawia, że każda osoba przy stole jest wyraźnie widoczna. Opracowany przez firmę Logitech obiektyw o niskim poziomie zniekształceń, optyka z rozdzielczością Ultra HD 4K i trzy wstępne ustawienia kamery gwarantują wyjątkową jakość obrazu i jeszcze bardziej ulepszają bezpośrednią współpracę. Zintegrowana obsługa dźwięku w kamerze MeetUp jest zoptymalizowana pod kątem akustyki w małych pomieszczeniach, zapewniając doskonałą jakość dźwięku. Trzy skierowane poziomo mikrofony z technologią formowania wiązki i dostrojony głośnik sprawiają, że spotkania brzmią równie dobrze jak wyglądają. W rozwiązaniu MeetUp, wyróżniającym się ograniczającą ilość kabli konstrukcją typu wszystko w jednym, wykorzystano połączenie USB typu „plug and play”, dzięki czemu od razu po wyjęciu z opakowania współpracuje ono z dowolną aplikacją i usługą chmurową do obsługi wideokonferencji — łącznie z tymi, których używasz

Specyfikacja

 • Bardzo szerokie pole widzenia 120° - wszystkie osoby w pomieszczeniu będą widoczne — nawet te znajdujące się blisko kamery lub siedzące w rogach pokoju.
 • Czujnik obrazu Ultra HD 4K - kamera obsługuje wiele rozdzielczości, w tym 4K (Ultra HD)1 , 1080p (Full HD) oraz 720p (HD), zapewniając możliwość pełnego wykorzystania jakości oferowanej przez używaną aplikację i używany monitor.
 • Niezwykle precyzyjna optyka - zaawansowana technologia obiektywów Logitech zapewnia niezwykłą jakość wideo: doskonałą rozdzielczość, szybkość, płynność i balans kolorów oraz poziom szczegółowości obrazu.
 • 3 mikrofony i dostrojony głośnik - trzy wielokierunkowe mikrofony z komasowaniem dźwięku, technologią formowania wiązki i funkcjami usuwania szumu i echa oraz dostrojony głośnik zostały zoptymalizowane pod kątem niewielkich sal konferencyjnych.
 • Mechaniczne przesuwanie/przechylanie - rozszerz jeszcze bardziej pole widzenia, aż do 170°, aby przesunąć kamerę na tablicę lub wyświetlić inne interesujące obszary.
 • Konstrukcja typu wszystko w jednym - kompaktowa konstrukcja typu wszystko w jednym zajmuje mniej miejsca i ogranicza liczbę kabli.
 • Powiększanie HD 5x - zbliżenia obiektów i zawartości tablicy z doskonałym poziomem szczegółów i ostrości.
 • 3 ustawienia wstępne kamery - wybierz jeden z trzech wstępnie określonych widoków z kamery i przełączaj się między nimi przy użyciu przycisku na pilocie.
 • Bezprzewodowa technologia Bluetooth® - podłącz urządzenie Bluetooth, aby prowadzić połączenia audio z doskonałą jakością dźwięku.
 • Obsługa mikrofonu rozszerzającego - opcjonalny mikrofon rozszerzający zwiększa zasięg dźwięku z 2,4 m do 3,7 m.
 • Wiele opcji montażu - kamerę MeetUp można zamontować w miejscu, w którym sprawdzi się najlepiej — na stole, ścianie lub monitorze — w celu uzyskania najlepszych doświadczeń w niewielkim pomieszczeniu.
 • Pilot radiowy - umożliwia sterowanie w prosty sposób funkcjami przesuwania, pochylania i powiększania podczas spotkań, a kamera nie musi się znajdować w polu widzenia.
 • Połączenie USB typu „plug and play” - kamerę można łatwo podłączyć do komputera PC lub Mac® albo urządzenia Chrome™ bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.
 • Gniazdo zabezpieczeń Kensington® - gniazdo zabezpieczeń Kensington pozwala zabezpieczyć urządzenie przy użyciu blokady zapobiegającej kradzieży.
 • Obsługa większości aplikacji do wideokonferencji - kamera jest zgodna z praktycznie dowolną aplikacją do obsługi wideokonferencji — łącznie z już używanym przez Ciebie oprogramowaniem.

DANE TECHNICZNE

Numer części

960-001102

Kod EAN

5099206072060

Zawartość opakowania

· Kamera MeetUp z zestawem głośnomówiącym

· Pilot zdalnego sterowania

· Kabel USB o długości 5m

· Zasilacz

· Uchwyt i osprzęt do montażu na ścianie

Oprogramowanie

· Współdziała ze sterownikiem klasy wideo USB wbudowanym w system operacyjny

· Opcjonalna aplikacja do zarządzania ustawieniami kamery udostępnia następujące funkcje:

· Ustawienia obrazu z kamery Przesuwanie, przechylanie i powiększanie

· Aby ją pobrać, odwiedź stronę: www.logitech.com/support/MeetUp

Wymiary

400 x 104 x 85 mm

Waga

1,04 kg

Certyfikaty

Certyfikat programu Skype® dla firm, zgodność z

programem Cisco Jabber™2, certyfikaty zgodności:

Windows, Mac, Microsoft Cortana

Wymagania systemowe

· Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10

· Mac OS X® 10.10 lub nowszy

· Google Chromebook™ w wersji 29.0.1547.70,

· platforma 4319.79.0; wymagania:

· procesor Intel® Core 2 Duo 2,4 GHz

· 2 GB pamięci RAM lub więcej

· Port USB 2.0 (USB 3.0 wymagany dla rozdzielczości 4K)

Gwarancja

2-letnia ograniczona gwarancja na sprzęt

Dane techniczne

Zoom cyfrowy 5x
Tracking Tak
PTZ Tak
360-stopni Nie

Cena specjalnaSzanowni Państwo

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących produktu lub uzyskania ceny specjalnej prosimy o przesłanie kilku podstawowych informacji dotyczących potencjalnego Nabywcy. Czas odpowiedzi lub przydzielenia ceny specjalnej jest zależny od producenta danego urządzenia i może wynosić od 2 do nawet 48 godzin. Nie wysyłamy spamu.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie prezentowane treści, znaki firmowe i towarowe oraz nazwy produktów i ich zdjęcia użyte zostały jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością ich producentów lub firmy UniKomp i są prawnie chronione.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl