wyswietlanie.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty
MEDYCYNA

MEDYCYNA

Codzienna praca lekarzy to nie tylko kontakt z pacjentami, ale przede wszystkim przygotowywanie badań i opisywanie wyników. Aby ta praca, była jak najbardziej skuteczna konieczne jest wyposażenie pracowni i gabinetów w sprzęt, który zapewni najwyższą jakość oferowanych usług.

  

MONITORY MEDYCZNE

Jaki rodzaj monitora wybrać?

Każdy monitor medyczny musi spełniać wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia w zakresie stosowania monitorów medycznych do obrazowania danego rodzaju badania medycznego, m.in musi posiadać odpowiednią jasność przy zachowaniu wymaganych parametrów krzywej DICOM. W zależności od rodzaju obrazowanego badania medycznego potrzebny jest odpowiedni monitor lub para monitorów. Poszczególne monitory medyczne różnią się od sobie takimi parametrami jak: przekątna ekranu, format ekranu, jasność, kontrast, jednorodność matrycy.

Warto mieć na uwadze, że monitory do konkretnych badań dzielną się także na monitory diagnostyczne (inaczej zwane też opisowymi) przeznaczone dla lekarzy diagnostów do opisywania przeprowadzanych badań oraz przeglądowe (inaczej zwane też referencyjnymi), które służą m.in. do porównywania badań archiwalnych.

Kalibracja oraz testy specjalistyczne monitorów medycznych

Aby monitor medyczny był w pełni funkcjonalny i spełniał wymagania Rozporządzenia Ministra Zdrowia musi zostać:

 • Skalibrowany do odpowiedniej jasności przy zachowaniu wymaganych parametrów krzywej DICOM
 • Przejść z wynikiem pozytywnym testy akceptacyjne

Wszystkie opisane powyżej czynności są wykonywane przez naszą firmę.

Po wykonaniu wyżej wymienionych usług otrzymują Państwo następujące dokumenty:

 • Skalibrowany do odpowiedniej jasności przy zachowaniu wymaganych parametrów krzywej DICOM
 • Przejść z wynikiem pozytywnym testy akceptacyjne

ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

STACJA MEDYCZNA

Kompletna stacja medyczna

Dostarczamy również zestawy specjalistyczne, które umożliwią lekarzowi natychmiastową pracę.

W zakład zestawu wchodzi:

 • komputer wyposażony w 10-bitową medyczną kartę graficzną,
 • monitor medyczny
 • zasilacz awaryjny,
 • usługa kalibracji monitorów,
 • usługa wykonania testów specjalistycznych,
 • sterylna klawiatura, mysz i podkładka,
 • elastyczne uchwyty,
 • mobilne wózki.

ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

TABLETY MEDYCZNE

Gdzie się przydadzą?

Tablety w wielu zawodach stały się już niemalże nieodłącznym elementem. W branży medycznej, również spisują się świetnie. Oferują one łatwy i szybki dostęp do karty badań pacjenta, są lekkie, odporne na wodę i środki dezynfekujące.

Wbudowany system Android znacznie ułatwia pracę na urządzeniach. Tablety umożliwiają szybkie wprowadzenie niezbędnych danych, poprawek czy zaleceń. Ten proces ułatwiają wbudowane skanery, którymi możemy np. sczytać kod z opaski pacjenta i natychmiastowo wprowadzać zmiany w jego karcie badań. Obecnie coraz bardziej popularne i powszechne stają się kody QR, z których informacje możemy sczytać za pomocą odpowiedniej aplikacji.

Urządzenia posiadają niezwykle wytrzymałe baterie, które wystarczają nawet na 8 godzin nieustannej pracy! A w razie konieczności, oferują wymianę hot swap, która eliminuje potrzebę wyłączania tabletu.

 

ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

 

POMIAR TEMPERATURY

Bezpieczeństwo pacjentów

Stosowanie bramek i innych narzędzi do masowego pomiaru temperatury miało ogromne znaczenie w ostatnich latach. To właśnie dzięki tym urządzeniom mogliśmy sprawnie wejść do budynku przychodni w celu przeprowadzenia badań.

Terminale i kamery są także stosowane w korporacjach, gdzie pozwalają na wyłapanie potencjalnego rozwoju wirusa już na samym początku jego istnienia.

ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

Dzięki nabytemu doświadczeniu jesteśmy pewni, że pomożemy wybrać odpowiednie produkty dostosowane do Państwa potrzeb. Naszym celem jest zagwarantowanie pełnego zadowolenia i satysfakcji Państwa z wybranych produktów.

Zapraszamy do kontaktu. 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Pozostajemy do Państwa dyspozycji również pod numerami telefonów
(32) 210 22 11 lub 326 33 00

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

ZAPYTAJ O CENE SPECJALNĄ

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących produktu lub uzyskania ceny specjalnej prosimy o przesłanie kilku podstawowych informacji dotyczących potencjalnego Nabywcy. Czas odpowiedzi lub przydzielenia ceny specjalnej jest zależny od producenta danego urządzenia i może wynosić od 2 do nawet 48 godzin.

* - Pole wymagane


Sklep internetowy Shoper.pl