Monitor przemysłowy EIZO DuraVision FDF 2305W
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: EIZO
Kod produktu: FDF 2305W
2 wejścia HDMI
Monitor DuraVision FDF2305W wyposażono w cyfrowe wejście DVI-D 24 pin oraz analogowe wejście D-Sub mini 15 pin, a także w dwa wejścia HDMI obsługujące sygnały PC i AV. Możliwe jest również połączenie monitora z kamerą wideo, nagrywarką i innymi urządzeniami audio i wideo.
Panel LCD w rozdzielczości full HD (1920 x 1080)
Wyraźny obraz dzięki funkcji Smart Resolution
Predefiniowane tryby pracy
Dobra widoczność ciemnych obszarów dzięki funkcji Smart Insight
Mniej odblasków
Płynne odtwarzanie ruchomych obrazów
Funkcja ContrastEnhancer
Płynne gradacje
Automatyczna regulacja poziomu jasności
Podświetlenie LED
Kompaktowy pilot
Instalacja bez stopki
DANE TECHNICZNE
Kolor obudowy Czarny
Matryca TN
Przekątna 23" / 58 cm (584 mm)
Naturalna rozdzielczość 1920 x 1080
Rozmiar wyświetlanego obrazu (W x S) 509,7 x 286,7 mm
Rozmiar piksela 0,2655 x 0,2655 mm
Liczba kolorów 16,7 milionów
Kąty widzenia (pionowo / poziomo) 170°, 160°
Rodzaj podświetlenia LED
Jasność 250 cd/m²
Kontrast 1000:1 (5000:1 z funkcją ContrastEnhancer)
Czas reakcji (typowy) 10 ms (Black-White-Black)
Sygnał wideo
Wejścia sygnałowe PC: DVI-D 24 pin (z HDCP), D-Sub mini 15 pin PC / AV: HDMI x 2
Cyfrowa częstotliwość odświeżania HDMI: 15 - 68 kHz / 49 - 61 Hz (VGA Text: 69 - 71 Hz), DVI: 31 - 68 kHz, 59 - 61 Hz (VGA Text: 69 - 71 Hz)
Analogowa częstotliwość odświeżania PC: 31 - 81 kHz, 55 - 76 Hz
AV: -
Audio
Głośniki 0,5 W + 0,5 W (stereo)
Wejścia PC: 3.5 mm stereo jack x 1 PC / AV: HDMI x 2
Wyjścia 3,5 mm stereo jack, 3,5 mm headphone jack
Regulacja dźwięku Głośność, Wyciszenie, Poziom dźwięku, Źródło (HDMI)
Zasilanie
Zasilacz AC 100 - 120 V / 200 - 240 V, 50 / 60 Hz
Maksymalny pobór mocy 37 W
Typowy pobór mocy 18 W
W trybie oszczędzania energii Poniżej 0,4 W
Zarządzanie energią DVI DMPM, VESA DPM
Dodatkowe funkcje
Auto EcoView / BrightRegulator Tak
Predefiniowane tryby pracy Day, Night, sRGB
Specyfikacja fizyczna
Rozmiar (szer x wys x gł) 545 x 390 - 450 x 200 mm
Rozmiar bez stopki (szer x wys x gł) 545 x 348,5 x 54 mm
Waga 5,2 kg
Waga bez stopki 3,9 kg
Regulacja wysokości 60 mm
Pochylenie 25° góra, 0° dół
Obrót 172° prawo, 172° lewo
Wymagania środowiskowe
Temperatura 5 - 35 °C
Wilgotność 20 - 80 %