Monitor przemysłowy EIZO DuraVision FDSV1201T
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: EIZO
Kod produktu: FDSV1201T
Trwały monitor 12,1” z panelem dotykowym o rozdzielczości 800 x 600, przeznaczony do przemysłowych stacji roboczych.
Wytrzymała konstrukcja
Wysoka jasność ekranu
Podświetlenie LED
Regulacja ustawienia monitora
Wejścia cyfrowe i analogowe
DuraVision FDSV1201T ma cyfrowe wejście DVI-D 24 pin i analogowe wejście D-Sub mini 15 pin, umożliwiające połączenie z komputerem.
Panel dotykowy
2-letnia gwarancja producenta
Monitor objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
DANE TECHNICZNE
Kolor obudowy Szary
Matryca TN
Przekątna 12,1" / 31 cm (307 mm)
Naturalna rozdzielczość 800 x 600 (4:3)
Rozmiar wyświetlanego obrazu (W x S) 246,0 x 184,5 mm
Rozmiar piksela 0,3075 x 0,3075 mm
Liczba kolorów 16,2 miliona
Kąty widzenia (pionowo / poziomo) 160°, 140°
Rodzaj podświetlenia LED
Jasność 360 cd/m²
Kontrast 700:1
Czas reakcji (typowy) 10 ms (Black-white-black)
Panel dotykowy
Typ czujnika Analog resistive
Protokół komunikacji USB, RS-232C
Wspierane systemy operacyjne Windows 7 (64-bitowy, 32-bitowy) / Vista (32-bitowy) / XP (32-bitowy)
Sygnał wideo
Wejścia sygnałowe DVI-D 24 pin x 1 (z HDCP), D-Sub mini 15 pin x 1
Cyfrowa częstotliwość odświeżania 31 - 38 kHz, 59 - 61 kHz (VGA Text: 69 - 71 Hz)
Analogowa częstotliwość odświeżania 24 - 49 kHz, 55 - 76 kHz
USB
Funkcje 1 port do kontroli panelu dotykowego
Standard 2.0
Zasilanie
Zasilacz AC 100 - 120 V / 200 - 240 V, 50 / 60 Hz
Maksymalny pobór mocy 12 W
Typowy pobór mocy 4 W
W trybie oszczędzania energii 0,5 W
Zarządzanie energią DVI DMPM, VESA DPM
Dodatkowe funkcje
Predefiniowane tryby pracy User1, User2, sRGB
Inne Regulacja koloru (jasność, temperatura, gamma, wzmocnienie, reset, tryb koloru)
Regulacja ekranu (zegar, faza, położenie, korekcja zakresu sygnału wejściowego (Auto))
Specyfikacja fizyczna
Rozmiar (szer x wys x gł) 299 x 302,5 x 175 mm
Rozmiar bez stopki (szer x wys x gł) 299 x 239 x 55,5 mm
Waga 3,8 kg
Waga bez stopki 2,2 kg
Pochylenie 30° góra, 0° dół
Obrót 35° prawo, 35° lewo
Wymagania środowiskowe
Temperatura 0 - 50 °C
Wilgotność 20 - 90 %