Monitor przemysłowy EIZO DuraVision FDX 1203T
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: EIZO
Kod produktu: FDX 1203T
Różne możliwości instalacji
DuraVision FDX1203T
Wytrzymała konstrukcja
Panel dotykowy
Regulacja położenia
DANE TECHNICZNE
Kolor obudowy Szary
Matryca TN
Przekątna 12,1" / 31 cm
Naturalna rozdzielczość 1024 x 768 (4:3)
Rozmiar wyświetlanego obrazu (W x S) 245,7 x 184,3 mm
Rozmiar piksela 0,240 x 0,240 mm
Liczba kolorów 16,7 miliona
Kąty widzenia (pionowo / poziomo) 160°, 140°
Jasność 780 cd/m²
Kontrast 600:1
Czas reakcji (typowy) 25 ms (Black-white-black)
Panel dotykowy
Typ czujnika analogowo-rezystancyjny
Protokół komunikacji USB 2.0 / RS-232C
Sygnał wideo
Wejścia sygnałowe DVI-D 24 pin x 1 (z HDCP), D-Sub mini 15 pin x 1
Cyfrowa częstotliwość odświeżania 31 - 49 kHz, 59 - 61 Hz (VGA Text: 69 - 71 Hz)
Analogowa częstotliwość odświeżania 24 - 61 kHz, 55 - 76 kHz
Zasilanie
Zasilacz Monitor: DC 12 V; Adapter AC: AC 100 - 240 V, 50 / 60 Hz
Maksymalny pobór mocy DC: 15 W; AC: 16 W
Zarządzanie energią Power Save (VESA DPM i DVI DMPM), ECO Timer
Dodatkowe funkcje
Predefiniowane tryby pracy Color Mode (User1, User2, sRGB)
Inne Regulacja ekranu (zegar, faza, położenie, zakres (Auto), wygładzanie (5-stopniowe)
Regulacja koloru (jasność, temperatura, wzmocnienie, nasycenie, odcień, reset, tryb kolorów)
Specyfikacja fizyczna
Rozmiar (szer x wys x gł) 299 x 302,5 x 175 mm
Rozmiar bez stopki (szer x wys x gł) 299 x 239 x 55,5 mm
Waga 3,9 kg
Waga bez stopki 2,2 kg
Regulacja wysokości -
Pochylenie 30° góra, 0° dół
Obrót 35° prawo, 35° lewo
Piwot -
Wymagania środowiskowe
Temperatura Monitor: 0 - 50 °C; Adapter AC: 0 - 40 °C
Wilgotność Monitor: 20 - 90%; Adapter AC: 20 - 80 %