Monitor EIZO DuraVision FDX1502T
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: EIZO
Kod produktu: FDX1502T
Szerokie możliwości instalacji
Monitor zaprojektowano tak, aby był w stanie sprostać wymaganiom różnych środowisk przemysłowych.
  • Model ze stopką można postawić na biurku lub innej płaskiej powierzchni.
  • Model bez stopki można przymocować do uchwytów montażowych kompatybilnych ze standardem VESA.
  • Model do montażu panelowego można zainstalować w istniejącej zabudowie.
Dobra widoczność ekranu dzięki wysokiej jasności
Specyfikacja panelu dotykowego
Technologia dotykowa Analogowo-rezystancyjna
Protokół komunikacyjny USB 2.0 / RS-232C
Intuicyjna obsługa dotykowa
Wytrzymała konstrukcja
Wybór złączy wejściowych
FDX1502T ma wbudowane złącza wejściowe DisplayPort, HDMI i D-Sub.
Wbudowane głośniki
Niezawodność na lata
Monitor objęty jest 3-letnią gwarancją producenta uwzględniającą czas pracy 24 godziny na dobę.
DANE TECHNICZNE
Kolor obudowy Czarny, Szary
Matryca TN
Przekątna 15,0" (38 cm)
Naturalna rozdzielczość 1024 x 768 (4:3)
Rozmiar wyświetlanego obrazu (W x S) 304,1 x 228,1 mm
Rozmiar piksela 0,297 x 0,297 mm
Liczba kolorów 16,77 mln
Kąty widzenia (pionowo / poziomo) 160° / 160°
Rodzaj podświetlenia LED
Jasność 320 cd/m²
Kontrast 600:1
Czas reakcji (typowy) 8 ms (black-white-black)
Panel dotykowy
Typ czujnika Analogowo-rezystancyjny
Protokół komunikacji USB 2.0 / RS-232C
Twardość powierzchni 2 H
Wspierane systemy operacyjne Windows 10 / 8.1 (64-bitowy, 32-bitowy)
Sygnał wideo
Wejścia sygnałowe DisplayPort (HDCP 1.3), HDMI (HDCP 1.4), D-Sub mini 15 pin
Cyfrowa częstotliwość odświeżania 31 - 49 kHz / 59 - 61 Hz
Analogowa częstotliwość odświeżania 31 - 61 kHz / 55 - 76 Hz
Audio
Głośniki 1 W + 1 W (FDX1502T-T/ -F)
Wejścia Stereo mini jack (FDX1502T-T/ -F)
Zasilanie
Zasilacz FDX1502T-T/-F: AC 100 - 240 V, 50 / 60 Hz; FDX1502T-P: DC 12 V
Maksymalny pobór mocy FDX1502T-T/-F: 19 W; FDX1502T-P: 16 W
Typowy pobór mocy FDX1502T-T/-F: 5 W
W trybie oszczędzania energii FDX1502T-T/-F: 0,4 W lub mniej; FDX1502T-P: 0,3 W lub mniej
Dodatkowe funkcje
Predefiniowane tryby pracy User1, User2, sRGB
Specyfikacja fizyczna
Rozmiar (szer x wys x gł) 346 x 349 x 157 mm
Rozmiar bez stopki (szer x wys x gł) 346 x 280 x 69 mm
Waga 5,7 kg
Waga bez stopki 3,4 kg
Regulacja wysokości -
Pochylenie 30° góra, 0° dół
Obrót -
Piwot -
Wymagania środowiskowe
Temperatura 0 - 50°C
Wilgotność 20 - 90%
FDX1502T-F: kabel USB-A - USB-B (1,8 m), kabel audio (2,1 m), podręcznik instalacji, wkręty montażowe VESA (M4 x 12 mm) x 4, zaciski na kable x 4
FDX1502T-P: kabel USB-A - USB-B (1,8 m), podręcznik instalacji, wkręty montażowe VESA (M4 x 10 mm) x 4, zaciski x 3, wkręty do zacisków (M4 x 10 mm) x 3, uchwyty montażowe x 8