ZADZWOŃ DO NAS
+48 32 210 22 11
0
suma: 0,00 zł do kasy

Monitor medyczny EIZO RadiForce RX270

Cena: 10 026,51 zł 10026.51 (2 350,00 €)
Cena netto: 9 283,81 zł (2 175,93 €)
ilość - +
Producent: EIZO
Kod produktu: RX270

Opis

Aby otrzymać wycenę indywidualną prosimy o przesłanie zapytania przez zakładkę - CENA SPECJALNA

Posiadamy status BARCO HEALTHCARE AUTHORIZED PARTNER zobacz certyfikat

CERTYFIKOWANY OŚRODEK KALIBRACYJNY MONITORÓW MEDYCZNYCH

 - kalibracja monitorów medycznych oraz testy specjalistyczne

- więcej informacji oraz formularz zapytania - LINK do strony

Hybrydowy wyświetlacz monochromatyczny i kolorowy

Funkcja Hybrid Gamma PXL automatycznie rozróżnia obrazy monochromatyczne i kolorowe piksel po pikselu, tworząc wyświetlacz hybrydowy, w którym każdy piksel ma optymalną skalę szarości. W rezultacie obrazy monochromatyczne, takie jak tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny i zdjęcia rentgenowskie, są wyświetlane w idealnej skali szarości odpowiadającej normie DICOM Part 14, podczas gdy obrazy kolorowe, takie jak renderowanie 3D, medycyna nuklearna, ultrasonografia i endoskopia, są wiernie odtwarzane zgodnie z Gamma 2.2. Pomaga to poprawić efektywność przeglądania zarówno obrazów monochromatycznych, jak i kolorowych, wyświetlając je razem na jednym ekranie.

Monitor medyczny RadiForce EIZO MX270

Osiągnij klarowność zgodną z danymi źródłowymi

Monitor medyczny musi mieć wysoką jasność, aby spełniał standardy wydajności. Jednak aby osiągnąć wysoką jasność panelu LCD, należy zwiększyć współczynnik apertury pikseli. Powoduje to zwykle nieunikniony spadek ostrości. Dzięki unikalnej technologii EIZO Sharpness Recovery przywracany jest spadek ostrości (MTF). Pozwala to na bezpieczne wyświetlanie na monitorze obrazu zgodnego z oryginalnymi danymi źródłowymi, nawet przy wysokim poziomie jasności.

MTF mierzy liczbowo, jak wiernie panel przenosi szczegóły z oryginalnych danych obrazu do oglądania. Gdy Sharpness Recovery jest włączone, w przypadku pary linii 2 pikseli (częstotliwość przestrzenna 0,926 cykli/mm) MTF wzrasta o ponad 50%.

Monitor medyczny RadiForce EIZO MX270

 

 

Ochrona przed odblaskami

Powłoka antyodblaskowa AR znacznie ogranicza odbijanie się światła od powierzchni ekranu, nie zakłócając przy tym światła emitowanego przez monitor. Dzięki temu jest dużo skuteczniejsza niż matowa powłoka AG, która rozprasza podświetlenie ekranu i sprawia, że czarne obszary stają się wyblakłe. Monitory wyposażone w powłokę AR wyświetlają obrazy RTG i inne obrazy w wysokiej jakości z wyjątkową wiernością i precyzją, co ułatwia dokładną diagnozę.

Monitor medyczny RadiForce EIZO MX270

Dokonaj dokładnej diagnozy

EIZO starannie mierzy i ustawia skalę szarości w fabryce, aby zapewnić zgodność każdego monitora z normą DICOM Part 14. Ponadto, podczas uruchamiania lub wybudzenia, opatentowana przez EIZO funkcja korekcji dryftu szybko stabilizuje poziom jasności i kompensuje wahania jasności spowodowane temperaturą otoczenia i upływu czasu, co pozwala na wierne odwzorowanie obrazów medycznych ze stabilną jasnością i skalą szarości.

Monitor medyczny RadiForce EIZO MX270

Usprawniony nowoczesny odczyt obrazów

Obciążenie pracą radiologów wzrasta ze względu na zróżnicowanie środowisk odczytu obrazów. Monitory medyczne RadiForce zapewniają funkcje i akcesoria zaprojektowane w celu poprawy wydajności, komfortu i wygody czytania.

Rozwijaj swoje czytanie obrazów

Unikalna technologia EIZO Work-and-Flow zmniejsza złożoność procesu obrazowania dzięki funkcjom opracowanym z myślą o radiologach. Użytkownicy mogą korzystać z funkcji Work-and-Flow monitora RadiForce i dołączonego oprogramowania RadiCS LE.

Zwiększ obrazy, aby ułatwić przeglądanie

Funkcja Instant Backlight Booster tymczasowo maksymalizuje jasność monitora w celu szybkiego przeglądania szczegółów na obrazach medycznych. Pojedynczy klawisz skrótu pozwala użytkownikom włączyć tę funkcję na wielu monitorach jednocześnie, dzięki czemu mogą łatwo oglądać więcej niż jeden ekran w tych samych warunkach wysokiej jasności.

Monitor medyczny RadiForce EIZO MX270

Styl pracy bez barier

Dzięki funkcji Switch-and-Go możesz obsługiwać jednocześnie dwie różne stacje robocze za pomocą jednej myszy i klawiatury. Z łatwością przesuwaj kursor z jednego ekranu na drugi lub przełączaj sygnały między stacjami roboczymi w razie potrzeby bez konieczności zmiany myszy lub klawiatury za każdym razem. Umożliwia to również zmniejszenie całkowitej liczby monitorów, myszy i klawiatur w konfiguracji w celu usprawnienia przepływu pracy.

Monitor medyczny RadiForce EIZO MX270

Odciążenie oczu z delikatnym światłem

RadiLight to opcjonalna lampa, którą montuje się z tyłu monitora RadiForce i oświetla ścianę za nim. Zmniejsza to zmęczenie oczu radiologa oglądającego jasny monitor w ciemnym otoczeniu, jednocześnie zapewniając, że na ekranie nie ma odbić zakłócających czytanie. Można go przymocować bezpośrednio do monitora bez zdejmowania podstawy i nie zajmuje dodatkowego miejsca na biurku.

Monitor medyczny RadiForce EIZO MX270

Konfiguracja wielomonitorowa

Złącza DisplayPort umożliwiają szeregowe połączenie ze sobą kilku monitorów, aby z łatwością stworzyć konfigurację wieloekranową bez zbędnego okablowania.

Monitor medyczny RadiForce EIZO MX270

Elegancki projekt szafki

Czarne ramki przednie idealnie nadają się do oglądania ekranu w ciemnych czytelniach, ułatwiając skupienie się na obrazach, a oryginalny biały pasek wokół boków monitora prezentuje świeżą, czystą estetykę. Obudowa monitora została zaprojektowana z zaokrąglonymi rogami i eleganckimi krzywiznami z tyłu, aby zapewnić delikatną estetykę i zapewnić komfort pacjentom i personelowi medycznemu.

Monitor medyczny RadiForce EIZO MX270 

Dbaj o środowisko

EIZO zobowiązuje się do stosowania odpowiedzialnych praktyk produkcyjnych w celu utrzymania wysokiej jakości produktów, mając jednocześnie na uwadze środowisko. MX217 jest wykonany w około 18% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Zmniejsza to ilość odpadów z tworzyw sztucznych przedostających się do środowiska, oszczędza zasoby i promuje ponowne wykorzystanie materiałów w celu zachowania naturalnych ekosystemów.

Monitor medyczny RadiForce EIZO MX270

Amortyzacja wpływ na środowisko

Monitory EIZO odchodzą od używania plastiku i styropianu w opakowaniach, aby zmniejszyć wpływ na środowisko. MX217 jest bezpiecznie zapakowany z formowanej masy celulozowej, która jest wykonana z przetworzonej tektury i gazet, a kable są owinięte w przyjazną dla środowiska folię celulozową zamiast plastikowych toreb.

 Monitor medyczny RadiForce EIZO MX270

Nasz wkład w cele zrównoważonego rozwoju

W ramach swoich inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju EIZO przyczynia się do realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDG) Organizacji Narodów Zjednoczonych

Wspieranie zdrowego życia - Począwszy od naszego przesłania „Uczynić każde życie wizualnym”, naszym celem jest wspieranie optymalnej opieki medycznej dla każdej osoby poprzez dokładną diagnostykę i leczenie zapewniane przez nasze innowacyjne technologie opieki zdrowotnej.

Przyjazne dla środowiska - Nasze produkty dla służby zdrowia zostały zaprojektowane w celu promowania efektywności energetycznej w celu zmniejszenia zużycia energii i emisji gazów cieplarnianych, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności i funkcjonalności potrzebnych w służbie zdrowia. Wdrażamy również odpowiedzialny system recyklingu poserwisowego.

 Monitor medyczny RadiForce EIZO MX270

DANE TECHNICZNE

Ekran

 

Typ

Kolor (IPS)

Podświetlenie

PROWADZONY

Rozmiar

21,3 cala (54,0 cm)

Rozdzielczość natywna

1200 x 1600 (współczynnik proporcji 3:4)

Widoczny rozmiar obrazu (wys. x szer.)

324,0 x 432,0 mm

Rozstaw pikseli

0,270 x 0,270 mm

Wyświetl kolory

10-bitowy (DisplayPort): 1,07 miliarda z palety 543 miliardów (13-bitowych) kolorów
8-bitowy: 16,77 miliona z palety 543 miliardów (13-bitowych) kolorów

Kąty widzenia (poz./pion., typowo)

178° / 178°

Jasność (typowa)

1000 cd/ m2

Współczynnik kontrastu (typowy)

1800:1

Czas odpowiedzi (typowy)

20 ms (czarno-biało-czarny)

Sygnały wideo

 

Terminale wejściowe

DisplayPort, DVI-D

Zaciski wyjściowe

DisplayPort (połączenie łańcuchowe)

Cyfrowa częstotliwość skanowania (H / V)

31 - 100 kHz / 59 - 61 Hz

USB

 

Upstream

USB 2.0: typ B x2

Downstream

USB 2.0: Typ A x 2

Dedykowany port ładowania

USB typu C (zasilacz 15 W maks.)

Zasilanie

 

Wejście zasilania

AC 100 - 240 V: 50 / 60 Hz

Typowe zużycie energii

33 W

Maksymalne zużycie energii

98 W

Tryb oszczędzania energii

1 W lub mniej

Czujnik

Czujnik podświetlenia, zintegrowany czujnik przedni, czujnik światła otoczenia

Cechy i funkcje

 

Stabilizacja jasności

Tak

Cyfrowy korektor jednolitości

Tak

Hybrydowy Gamma PXL

Tak

Wstępnie ustawione tryby

Przełącznik CAL (DICOM, CAL1, CAL2, niestandardowy, sRGB, tekst)

Języki OSD

Angielski, niemiecki, francuski, włoski, japoński, chiński uproszczony, hiszpański, szwedzki, chiński tradycyjny

Specyfikacje fizyczne

 

Waga netto

7,7 kg

Masa netto (bez podstawy)

4,9 kg

Rozstaw otworów (standard VESA)

100 x 100 mm

Certyfikaty i standardy (Aby uzyskać najnowsze informacje, skontaktuj się z EIZO).

CB, CE / UKCA (wyrób medyczny), ANSI/AAMI ES60601-1, CAN/CSA-C22.2 nr 60601-1, IEC/EN60601-1, VCCI-B, FCC-B, CAN ICES-3 (B ), RCM, RoHS, Chiny RoHS, WEEE, CCC

FDA

W toku: zezwolenie 510(k) na radiografię ogólną

Dedykowane oprogramowanie

 

Oprogramowanie do kontroli jakości monitora RadiCS

Utrzymany

Kable sygnałowe

Display Port (3 m) x2

Inni

Przewód zasilający AC (3 m), kabel USB Type-A - USB Type-B (3 m) x 2, Utility Disk (RadiCS LE, instrukcja obsługi w formacie PDF, instrukcja instalacji w formacie PDF), instrukcja obsługi

Gwarancja

5 lat

Dane techniczne

Dotykowy Nie
kolor / mono / multimodalny kolorowy
Przekątna 21,3"
Współczynnik proporcji 3:4
Jasność [max] 1000 cd/m²
Kontrast 1 800:1
Rozdzielczość optymalna 2MP / 1600 x 1200 / UXGA
Regulacja wysokości ekranu Tak
Pochylenie ekranu w pionie Tak
Panel obrotowy (PIVOT) Tak
Montaż na ścianie (VESA) Tak
Kolor obudowy Czarny

Cena specjalnaSzanowni Państwo

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących produktu lub uzyskania ceny specjalnej prosimy o przesłanie kilku podstawowych informacji dotyczących potencjalnego Nabywcy. Czas odpowiedzi lub przydzielenia ceny specjalnej jest zależny od producenta danego urządzenia i może wynosić od 2 do nawet 48 godzin. Nie wysyłamy spamu.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie prezentowane treści, znaki firmowe i towarowe oraz nazwy produktów i ich zdjęcia użyte zostały jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością ich producentów lub firmy UniKomp i są prawnie chronione.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper.pl