kontakt

Menu
Informacje dodatkowe

PROJEKTORY

MONITORY MEDYCZNE

MONITORY WIELKOFORMATOWE

MONITORY INTERAKTYWNE

LABORATORIA CYFROWE

TABLICE INTERAKTYWNE

EKRAN

TABLICE KOPIUJĄCE

WIDEOKONFERENCJE

SYSTEMY DO TESTÓW

DIGITAL SIGNAGE

WIZUALIZERY

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty (podgląd)
Płatność za zamówienia realizowana są wyłącznie w polskich złotych (PLN)

Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 5 Connect+ 65" XT [EOL*]

Opis

[EOL*]- PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

Model ten z powodu zakończonej produkcji jest wyprzedawany z magaznynów producenta.
W celu uzyskania informacji odnośnie dostępności prosimy o kontakt telefoniczny.
Producent zastępuje ten produkt modelem TouchScreen 6 Connect 65" - sprawdź parametry i cenę.

 

Podana cena obowiązuje uprawnione placówki oświatowe, które mogą dokonywać zakupu z zastosowaniem preferencyjnej stawki podatku VAT w wysokości 0%.

Informujemy, iż od 20.10.2015 r. posiadamy Indywidualną Interpretację Prawa Podatkowego w zakresie dostaw monitorów interaktywnych (realizowanych przez naszą firmę) wydaną przez Izbę Skarbową w Katowicach.

Dla pozostałych odbiorców do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Seria Avtek TouchScreen 5 Connect+ to ulepszona wersja modelu TouchScreen 5 Connect oferująca jeszcze większą wszechstronność. Nowa wersja modułu Android z systemem w wersji 8.0 wyświetla rozdzielczość 4K oraz pozwala na zainstalowanie jeszcze większej ilości wymagających aplikacji. Model ten jest wyposażony w technologię optical bonding, która znacznie zwiększa komfort pisania oraz nanoszenia notatek, co w połączeniu z niewiarygodnie płynnym odczytywaniem dotyku przenosi wrażenia z użytkowania ekranu dotykowego na zupełnie nowy poziom. 

 

Niedościgniony wzorzec w swojej klasie. Niezawodny sprzęt na którym możesz polegać - misją Connect+ jest ułatwianie codziennych zadań.

Najmocniejsza generacja modułu Android w wersji 8.0 oferuje wyjątkową wydajność systemu, który poradzi sobie z najbardziej wymagającymi aplikachami. Pliki 3D, duże rysunki techniczne, zaawansowane aplikacje edukacyjne, praca przez wiele godzin dziennie - Connect+ jest do tego stworzony.

 

Dzięki wyjątkowo szybkiemu i zoptymalizowanemu systemowi monitory Connect+ wyświetlają rozdzielczośc 4K również w systemie operacyjnym Android, dzieki czemu obraz jest idealnie ostry.

Monitor interaktywny Avtek 
Monitor interaktywny Avtek 

 

Wbudowana aplikacja do bezprzewodowego przesyłania obrazu pozwala na połączenie z 8 komputerami lub urządzeniami mobilnymi na raz i wyświetlanie do czterech obrazów jednocześnie. Bezprzewodowe przesyłanie obrazu, dźwięku i dotyku pozwala na jeszcze wygodniejszą współpracę i eliminuje potrzebę podłączania każdego z komputerów bezpośrednio do monitora. Dodatkowo możliwe jest rozszerzenie o Avtek Share, sprzętowe rozwiązanie, które pozwoli na połączenie z komputerem bez konieczności instalowania na nim kolejnego oprogramowania. Wystarczy podłączyć klucz sprzętowy do gniazda USB i nacisnąć przycisk.    

 

Dla ułatwienia współpracy na jednym monitorze, monitory serii TouchScreen 5 Connect+ pozwalają na jednoczesne pisanie dwoma kolorami w trybie białej tablicy. Nowa, jeszcze dokładniejsza technologia odczytywania dotyku jest w stanie rozpoznać grubość pisaka i przypisać do niej kolor, dzięki czemu dwie osoby mogą pracować i pisać różnymi kolorami co sprawia, że notatki są bardziej przejrzyste.

Monitor interaktywny Avtek 
Monitor interaktywny Avtek 

Aktualizacje oprogramowania monitora poprzez internet (Over-the-Air) sprawiają, że zawsze będzie on otrzymywał najnowsze funkcje i aplikacje wprowadzane z czasem. Użytkownik z łatwością sam zainstaluje aktualizację kiedy będzie dostępna przez co nie ominą go przyszłe zmiany.            

 

Znajdujący się w zestawie moduł WiFi/Bluetooth pozwoli na łatwe podłączenie monitora do internetu, a także na przykład programowanie i sterowanie ROBOTAMI JIMU z poziomu monitora interaktywnego. Dodatkową zaletą zewnętrznego modułu są poprawiające zasięg anteny, co zapewni lepszą jakość połączenia w porównaniu z kartami sieciowymi znajdującymi się wewnątrz monitora lub kartami USB.

Monitor interaktywny Avtek Monitor interaktywny Avtek
Monitor interaktywny Avtek

Dzięki unikalnemu rozwiązaniu, jakim są współdzielone porty USB na froncie monitora, raz podłączone urządzenie USB będzie dostępne zarówno w systemie Android, jak i wbudowanym komputerze OPS bez potrzeby przekładania pomiędzy portami. Dodatkowo widoczna ona również będzie w zewnętrznym komputerze jeśli będzie podłączony wraz z dotykiem.

Wyjście HDMI to nie tylko szybsze i nowocześniejsze rozwiązanie niż wyjście VGA. Zastosowana technologia pozwala na konwersję obrazu analogowego na cyfrowy. Dzięki temu możliwe jest podłączenie obrazu z komputera przez złącze VGA i wypuszczenie go np. do urządzenia nagrywającego lub projektora.

Monitor interaktywny Avtek
Monitor interaktywny Avtek

Nowa wersja narzędzia do nanoszenia notatek umożliwia już nie tylko nanoszenie notatek na dowolny obraz czy korzystanie z monitora jak z tablicy interaktywnej, ale wyposażona jest także w dodatkowe narzędzia pomagające w prezentacjach, lekcjach i spotkaniach np. stoper, minutnik, reflektor i system do głosowania.

Narzędzie do głosowania wywoływane z dostępnego na każdym źródle podręcznego paska skrótów pozwala na zadanie dowolnego pytania, zebranie odpowiedzi i ich szybkie omówienie. I to niezależnie od tego, czy wyświetlana jest prezentacja, przeglądarka w systemie Android czy obraz z zewnętrznego źródła jak laptop.

Monitor interaktywny Avtek
Monitor interaktywny Avtek

 

Funkcje blokowania monitora to rozwiązanie dedykowane dla środowiska szkolnego oraz sprawdzające się w zatłoczonych miejscach. USB Disk Lock pozwala zablokować monitor i odblokować jedynie po podłączeniu klucza (pamięci USB) z odpowiednim plikiem odblokowującym. Aplikacją do blokowania monitora zabezpieczymy go podobnie jak telefon na kod. Jedno i drugie rozwiązanie zabezpiecza sprzęt i dostępne na nim dane przed niepożądanym użyciem.

 

 

Monitory Avtek TouchScreen posiadają w zestawie interaktywne oprogramowanie Note dla systemu Windows, które pozwala zarówno na przygotowanie lekcji, jak i obsługę biznesowej prezentacji. Note obsługuje ten sam format plików co aplikacja białej tablicy w systemie Android, dzięki czemu ten sam plik można zacząć edytować na monitorze, a następnie dokończyć w aplikacji Note w systemie Windows.

 

Monitor interaktywny Avtek
Monitor interaktywny Avtek

 

Poza oprogramowaniem Note do monitora dołączone są dwa kolejne programy: Connect i Capture. Pierwszy służy komunikacji między urządzeniem mobilnym a komputerem PC i pozwala m.in. na przesyłanie obrazu w obie strony i kontrolowanie prezentacji. Sprawia to, że zdalna kontrola monitora z poziomu komputera jest prosta i intuicyjna. Z kolei Capture to przydatne narzędzie do nagrywania i edycji prezentacji czy wykładów. Pozwala na nagranie pulpitu komputera Windows i obrazu z podłączonej kamery (lub obu jednocześnie). Capture oferuje również szybką edycję materiałów, które w postaci jednego pliku wideo można zapisać, wysłać do chmury lub opublikować w serwisach takich jak YouTube.

 

 

Komputery OPS przeznaczone do serii TouchScreen 5 zostały zaprojektowane w taki sposób, by wraz z monitorem tworzyć wysokiej klasy zestaw All-in-One o bardzo dobrej wydajności.

Wszystkie komputery Avtek OPS Pro4K wyposażone są w nowoczesne procesory szóstej generacji Intel Skylake, zapewniające bezawaryjną pracę oraz wysoką wydajność. Nowoczesny procesor i3 szóstej generacji potrafi być znacznie szybszy niż procesor i7 drugiej generacji. Dzięki temu użytkownik może być pewny, że kupuje rozwiązanie, które będzie sprawnie funkcjonować przez wiele lat.

 Monitor interaktywny Avtek
 Monitor interaktywny Avtek

Dyski SSD użyte w komputerach Avtek OPS Pro4K są nie tylko kilkadziesiąt razy szybsze niż tradycyjne dyski HDD, ale też bardziej odporne na uszkodzenia i niezwykle ciche. Te cechy sprawiają, że są one idealne do wykorzystania w monitorach interaktywnych, gdzie liczy się szybkość oraz niezawodność.

Monitory interaktywne idealnie sprawdzają się w scenariuszach o zróżnicowanych wymaganiach, dlatego komputery OPS dostępne są w kilku wariantach. W edukacji oraz do podstawowych zastosowań idealny będzie oszczędny Celeron lub i3. Dla bardziej zaawansowanych aplikacji przeznaczone są wersje i5, a do najbardziej profesjonalnych zastosowań niezwykle wydajny Intel i7.

Co istotne wszystkie wersje obsługują natywną rozdzielczość monitorów z serii Pro4K - 4K@60Hz.


Monitor interaktywny Avtek 
Monitor interaktywny Avtek

Monitory Avtek TouchScreen to nie tylko rozwiązania nowoczesne i o świetnym stosunku jakości do ceny - to też monitory od wielu lat potwierdzające swoją niezawodność. Najwyższą jakość monitorów interaktywnych potwierdzamy pełną, pięcioletnią gwarancją obejmującą zarówno elektronikę jak i matrycę.

 

W razie problemów oferujemy 2 lata serwisu wymiany One-to-One, czyli wymiany produktu na wolny od wad dokonywanej w siedzibie klienta przez Autoryzowanych Partnerów Serwisowych. Jest to rozwiązanie najbardziej komfortowe dla użytkownika, który zyskuje nie tylko czas, który musiałby poświęcić na wysyłkę uszkodzonego monitora, ale również pewność ciągłości pracy na zakupionym sprzęcie.

 

Monitor interaktywny Avtek

 

DANE TECHNICZNE

Przekątna

65”

Wyświetlacz

4K/UHD (3840×2160) @60 Hz

Rozmiar wyświetlanego obrazu

1428.5 mm x 803,5 mm

Rozmiar piksela

0,372mm x 0,372 mm

Podświetlenie matrycy

Direct LED

Czas reakcji matrycy

8 ms

Odświeżanie

60 HZ dla 4K / UHD (3840 x 2016)

Wyświetlane kolory

1,07 mld (10bit)

Jasność

350 cd/m2

Kąty widzenia

178°

Kontrast typowy

4000:1

Żywotność matrycy

50 000 godzin

Wzmacniania szyba frontowa

Matowa szyba o grubości 4mm oraz twardości 7 w skali Mohsa

Technologia dotyku

Podczerwień IR

Rejestracja

Palec lub dowolny przedmiot

Minimalna średnica przedmiotu

3 mm

Ilość obsługiwanych punktów

20

Rozdzielczość

32768 x 32768 pkt

Czas reakcji

<7 ms

Precyzja

1,5 mm

Wspierane systemy operacyjne

Windows: 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
Linux / Mac / Android / Chrome

Porty wejściowe HDMI

3x HDMI 2.0 (4k @ 60Hz)

Porty wyjściowe HDMI

1

Porty wejściowe VGA

1

Porty Audio

1 x wejście / 1 x wyjście

Porty USB

3 x USB 2.0 / 3 x USB3.0

W tym porty USB na boku monitora

2 port współdzielony (dla OPS i Android)

Porty USB interfejs dotykowy

2

Port sterowania RS232

1

Port LAN (RJ45)

1 (współdzielony pomiędzy OPS / Android)

Opcjonalny komputer typu OPS

Tak (wsparcie 4K@60Hz)

Wbudowane głośniki

2x 16W

Wersja systemu Android

8.0

Rozdzielczość systemu Android

3840 x 2140

CPU Android

ARM Cortex A73 Dual Core CPU + A53 Dual Core CPU

GPU Android

Mali-G51

RAM Android

4 GB

ROM Android

32 GB

Język menu OSD / Android

angielski, czeski, francuski, hiszpański, niemiecki, niderlandzki, polski, rosyjski, węgierski, włoski

Aplikacja do nanoszenia notatek

Tak, w wersji 2.0

Notowanie na dowolnym źródle

Tak, dwa tryby

Możliwość wgrania własnego logo

Tak

Możliwość zmiany nazwy źródła sygnału

Tak

Wbudowane narzędzia do prowadzenia głosowania

Tak

Możliwość wyświetlania komentarzy tekstowych na ekranie przez uczestników

Tak

Oprogramowanie Windows kompatybilne z aplikacją do nanoszenia notatek

Tak, oprogramowanie Note

Przyciski na obudowie

1 fizyczny przycisk na boku / główny przełącznik zasilania

Wymiary

1489 x 897 x 86 mm

Wymiary opakowania

1656 x 1050 x 204

Waga

40,2 kg

Waga z opakowaniem

51,3 kg

Rozstaw otworów VESA

600 x 400

Uchwyt naścienny w zestawie

Tak

Wymagane napięcie

100 – 240 V prądu zmiennego / 50 lub 60 Hz

Zużycie energii

0,5 W (tryb czuwania) / 350 W (tryb pracy normalnej)

Zakres temperatury pracy

0℃ do 40℃

Zakres wilgotności pracy

10% do 90%

Zakres temp. dla przechowywania

-20℃ do 60℃

Zakres wilgotności dla przechowywania

10% do 90%

Wysokość użytkowania

max. 5000 n.p.m

Narzędzia do szybkiej diagnostyki monitora

Tak

Gwarancja

5 lat po bezpłatnej rejestracji na http://www.avtek.eu/warranty/ 2 lata bez rejestracji

Akcesoria w zestawie

kabel zasilający (3 m), kabel HDMI (3 m), kabel USB (5 m), pisak (2 szt.), pilot zdalnego sterowania, skrócona instrukcja obsługi PL, pendrive z oprogramowaniem i sterownikami, moduł WiFi/Bluetooth

Różnice pomiędzy monitorami Connect a Connect+

 

 

65

65+

65+ XT

Rozmiar piksela

0,315 mm × 0,315 mm

0,372mm x 0,372 mm

0,372mm x 0,372 mm

Czas reakcji matrycy

6 ms

8 ms

8 ms

Minimalna średnica przedmiotu

2 mm

3 mm

3 mm

Rozdzielczość

32767 × 32767

32768 x 32768 pkt

32768 x 32768 pkt

Precyzja

1mm

1,5mm

1,5mm

Porty wejściowe HDMI

2xHDMI

3xHDMI

3xHDMI

Porty USB

4xUSB 2.0 / 2xUSB 3.0

3xUSB 2.0 / 3xUSB 3.0

3xUSB 2.0 / 3xUSB 3.0

Port USB interfejs dotykowy

1

2

2

Wyjście COAX

1

0

0

Wejście AV

1

0

0

Android / wersja systemu

7.0

8.0

8.0

Android / Rozdzielczość systemu

Full HD

4K UHD

4K UHD

Android / CPU

ARM Cortex A73 Dual Core CPu

+ A53 Dual Core CPU

+ A53 Dual Core CPU

Android / GPU

Mali-450

Mali-G51

Mali-G51

Android / RAM

2GB

3GB

4 GB

Android / ROM

16 GB

16 GB

32 GB

Wymiary

1521,4 × 914 × 98 mm

1489 × 897 × 86 mm

1489 × 897 × 86 mm

wymiary w opakowaniu

1697 × 1071 × 220 mm

1656 × 1050 × 204 mm

1656 × 1050 × 204 mm

Waga

45,6 kg

40,2 kg

40,2 kg

Waga z opakowaniem

55 kg

51,3 kg

51,3 kg

zużycie energii

0,5 W (tryb czuwania) / 300 W (tryb pracy nominalnej)

0,5 W (tryb czuwania) / 350 W (tryb pracy nominalnej)

0,5 W (tryb czuwania) / 350 W (tryb pracy nominalnej)

Pisaki

3 szt

2 szt

2 szt

Cena specjalnaSzanowni Państwo

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących produktu lub uzyskania ceny specjalnej prosimy o przesłanie kilku podstawowych informacji dotyczących potencjalnego Nabywcy. Czas odpowiedzi lub przydzielenia ceny specjalnej jest zależny od producenta danego urządzenia i może wynosić od 2 do nawet 48 godzin. Nie wysyłamy spamu.
 

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie prezentowane treści, znaki firmowe i towarowe oraz nazwy produktów i ich zdjęcia użyte zostały jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością ich producentów lub firmy UniKomp i są prawnie chronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl