wyswietlanie.pl
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Produkty
PRZEMYSŁ

TECHNOLOGICZNY ROZWÓJ FIRM

W dzisiejszych czasach zrównoważony rozwój całego biznesu pod kątem technologicznym jest niezmiernie ważny - znacznie ułatwia i przyśpiesza codzienną pracę. Ważne jest to, aby sprzęt był zawsze odpowiednio dostosowany do środowiska, w którym będzie używamy.

MONITORY PRZEMYSŁOWE

Zabezpieczenie przed kurzem

Mając na uwadze niejednokrotnie ciężkie warunki pracy, należy wybrać monitory, które oferują ochronę przed wilgocią i kurzem. Większość z nich jest w pełni uszczelniona, co oznacza, że w budowie nie ma otworów wentylacyjnych, a przyciski są zapieczętowane. Dodatkowym atutem może być możliwość funkcjonowania w temperaturze od 0 do 50°C.

W środowisku przemysłowym ważne są także odpowiednie monitory wielkoformatowe, dzięki którym będziemy mogli przekazywać informacje dla większej grupy osób np. dane o aktualnych wynikach pracy.

Najlepszymi w swojej dziedzinie są monitory morskie, przeznaczone do pracy na statkach. Ten rodzaj paneli musi spełniać odpowiednie normy, które określają standardy urządzeń nawigacyjnych i radiokomunikacyjnych wykorzystywanych w transporcie morskim.


ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

TABLETY PRZEMYSŁOWE

Tablety gotowe na wszystko

Wykorzystanie tabletów w miejscu pracy staje się coraz częstszym zjawiskiem. Od biur, przez magazyny i transport, aż po sklepy, tablety z wbudowanymi skanerami 2D/3D są już niemalże nieodłącznym wyposażeniem. Dzięki temu dają możliwość szybkiego sprawdzenia stanów magazynowych czy zweryfikowanie danych. Dedykowane tablety przemysłowe różnią się jednak od standardowych urządzeń. Cechują się wysoką wytrzymałością i odpornością na warunki panujące np. na magazynach - bez szwanku wyjdą z upadku czy po kontakcie z wodą.

ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

 

MONITORY GRAFICZNE

Najważniejsze narzędzie dla grafika

Odpowiednio dobrany monitor jest bardzo ważnym elementem wyposażenia stanowiska grafika, fotografa czy filmowca. Dobre parametry, możliwość kalibracji i doskonałe odzwierciedlenie kolorów - dzięki temu, barwy grafika zawsze będą dokładnie takie, jakie powinny być. 

Praca grafika wiąże się również z długimi godzinami spędzonymi przed monitorem. Dlatego najlepiej, jeśli monitor posiadałby funkcje chroniące wzrok przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego oraz ograniczenie migotania obrazu.

ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

  

Dzięki nabytemu doświadczeniu jesteśmy pewni, że pomożemy wybrać odpowiednie produkty dostosowane do potrzeb sektora przemysłowego. Chcemy zagwarantować pełne zadowolenie i trwałość użytkowanych w ciężkim środowisku produktów.

Zapraszamy do kontaktu. 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Pozostajemy do Państwa dyspozycji również pod numerami telefonów
(32) 210 22 11 lub 326 33 00

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

ZAPYTAJ O CENE SPECJALNĄ

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących produktu lub uzyskania ceny specjalnej prosimy o przesłanie kilku podstawowych informacji dotyczących potencjalnego Nabywcy. Czas odpowiedzi lub przydzielenia ceny specjalnej jest zależny od producenta danego urządzenia i może wynosić od 2 do nawet 48 godzin.

* - Pole wymagane


Sklep internetowy Shoper.pl