ZADZWOŃ DO NAS
+48 32 210 22 11
0
suma: 0,00 zł do kasy

Robot interaktywny VEX Robotics V5

Cena: 4 749,01 zł 4749.01
Cena netto: 3 860,98 zł
ilość - +
Producent: VEX ROBOTICS
Kod produktu: 1TVV001

Opis

VEX V5 reprezentuje piątą generację systemów robotyki edukacyjnej opracowanych na podstawie 20-letniego doświadczenia w stosowaniu robotyki w nauczaniu zasad STEM. V5 jest przystępnym, elastycznym i wydajnym systemem, wykorzystującym najnowocześniejszą technologię w celu zapewnienia odpowiednich wyników nauczania. System mechaniczny V5 zawiera wszechstronne elementy, które sprawiają, że inżynieria jest przystępna dla początkujących użytkowników, a jednocześnie zapewnia doświadczonym użytkownikom nieograniczone możliwości projektowania. VEX umożliwia uczniom doskonalenie umiejętności krytycznego myślenia komputerowego potrzebnych do odniesienia sukcesu zarówno na rynku pracy XXI wieku, jak i w życiu codziennym.

 

Cena specjalnaSzanowni Państwo

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących produktu lub uzyskania ceny specjalnej prosimy o przesłanie kilku podstawowych informacji dotyczących potencjalnego Nabywcy. Czas odpowiedzi lub przydzielenia ceny specjalnej jest zależny od producenta danego urządzenia i może wynosić od 2 do nawet 48 godzin. Nie wysyłamy spamu.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie prezentowane treści, znaki firmowe i towarowe oraz nazwy produktów i ich zdjęcia użyte zostały jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością ich producentów lub firmy UniKomp i są prawnie chronione.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper.pl