ZADZWOŃ DO NAS
+48 32 210 22 11
0
suma: 0,00 zł do kasy
Strefa BARCO ClickShare
 

Jak to działa?

Organizując spotkanie w firmie, musimy liczyć się z tym, że uczestnicy będą chcieli zaprezentować treści znajdujące się na ich urządzeniach osobistych, czyli laptopach, smartfonach itp.

 

Przykładowa sytuacja 

Chcesz rozpocząć całe spotkanie krótką prezentacją, łączysz kablem swój laptop z głównym wyświetlaczem i… nie dzieje się nic. Monitor nie wykrywa połączenia zarówno z Twoim laptopem, jak i z urządzeniami innych uczestników.

Na pewno spotkałeś się z taką sytuacją i z pytaniem „co teraz?”.

 

Aby maksymalnie ułatwić przekazywanie obrazu z laptopa na monitor w sali proponujemy wykorzystanie rozwiązania ClickShare firmy BARCO – wystarczy do portu USB podłączyć specjalny przycisk lub połączyć się przez aplikację, aby móc rozpocząć prezentację.

Każdy uczestnik spotkania może bez problemu połączyć się z systemem, a na ekranie mogą się wyświetlać obrazy nawet z kilku źródeł na raz*.

Oprócz tego, ClickShare oferuje wsparcie dotyku dla monitorów interaktywnych*, możliwość zarządzania urządzeniem w chmurze oraz możliwość przekazywania treści przez udostępnianie ekranu (np. Miracast, Airplay).

Nowoczesne systemy BARCO ClickShare do bezprzewodowego przesyłania danych z pewnością pozwolą Ci na szybkie, łatwe i skuteczne pokazanie swoich pomysłów na dużym ekranie.

*w zależności od modelu urządzenia ClickShare

ClickShare seria - Conference  CX

Prosto, łatwo i bezprzewodowo. Właśnie w taki sposób BARCO Clickshare Conference udostępnia Twoje aplikacje na wyświetlaczu i łączy się z kamerami, mikrofonami i głośnikami – tak, aby zapewnić pełen komfort przeprowadzania takiego hybrydowego spotkania. Użytkownicy systemu mogą z powodzeniem kontrolować wideokonferencję i cały sprzęt peryferyjny wprost ze swojego notebooka. W tym rozwiązaniu ulepszono również trend BYOD (Bring Your Own Device) do trendu BYOM (Bring Your Own Meeting). Co to oznacza? - użytkownik może przynieść dowolne urządzenie, czy korzystać z dowolnego oprogramowania – BARCO Clickshare Conference bezproblemowo łączy się ze sprzętem wielu dedykowanych marek.

BARCO ClickShare seria - Present C

ClickShare Present zapewnia prostą, bezprzewodową współpracę na każdym hybrydowym spotkaniu. System w pełni wspiera BYOD i pozwala każdemu na połączenie się z główny ekranem nawet w 4K. Czy to przez aplikację, button czy udostępnianie przez Airplay, Miracast lub Google Cast - wystarczy jedno kliknięcie, aby wyświetlić zawartości na wyświetlaczu. Bez kabli, bez zbędnego oprogramowania, bez straconego czasu na szkolenia. ClickShare pozwala także w pełni wykorzystać funkcje interaktywne, takie jak adnotacje czy tablicę.

BARCO ClickShare seria - CSE

Bezprzewodowy system do prezentacji to intuicyjne rozwiązanie, które już na zawsze może zmienić sposób prowadzenia spotkań. To technologia, która została opracowana z myślą o użytkowniku - jest niezwykle intuicyjna i prosta w obsłudze, a całe spotkanie jest o wiele bardziej efektywne. Bezprzewodowe rozwiązanie BARCO Clickshare umożliwia bezprzewodowe przesyłanie obrazu i dźwięku z  dowolnego urządzenia – notebooka, komputera, tabletu czy smartfona – i rozpoczęcie udostępniania treści z danego urządzenia na głównym wyświetlaczu (np. projektor, monitor wielkoformatowy) w zaledwie kilka sekund. Szereg interaktywnych funkcji, takich jak rozszerzony pulpit, moderacja, możliwość dokonywania adnotacji (flipchart), czy tryb tablicy interaktywnej pomagają mocniej zaangażować zespół do współpracy i znacznie usprawnić całe spotkanie.

 
 

Posiadamy status GOLD PARTNER firmy BARCO.

Jako jedna z niewielu firm, uzyskaliśmy wymagane przez producenta certyfikaty upoważniające do instalacji i wdrażania urządzeń ClickShare.

 

Dzięki współpracy z nami zyskują Państwo:

  • możliwość prezentacji urządzeń w Państwa siedzibie,
  • nasze doradztwo oparte na certyfikowanych przez BARCO szkoleniach,
  • możliwość wypożyczenia i przetestowania urządzeń,
  • możliwie najniższe ceny,
  • priorytetową obsługę zamówień,
  • wsparcie techniczne i instalacyjno-wdrożeniowe,
  • pierwszeństwo serwisowe.
 

MENU - szczegółowy opis poszczególnych modeli

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl