Informacje dodatkowe

PROJEKTORY

MONITORY MEDYCZNE

MONITORY WIELKOFORMATOWE

MONITORY INTERAKTYWNE

LABORATORIA CYFROWE

TABLICE INTERAKTYWNE

EKRAN

TABLICE KOPIUJĄCE

WIDEOKONFERENCJE

SYSTEMY DO TESTÓW

DIGITAL SIGNAGE

WIZUALIZERY

 

Nowości
Monitor NEC MultiSync E556
Monitor NEC MultiSync E556
6 490,00 zł 5 276,42 zł
szt.
Nasze autoryzacje

BARCO GOLD PARTNER

Certyfikowany ośrodek kalibracyjny monitorów interaktywnych

NEC Authorized Reseller

SAMSUNG Partner

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty (podgląd)
Płatność za zamówienia realizowana są wyłącznie w polskich złotych (PLN)

0% VAT dla jednostek oświatowych


Firma UniKomp otrzymała zgodę Dyrektora Izby Skarbowej na sprzedaż monitorów interaktywnych z preferencyjną 0% stawką podatku VAT


Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 20.10.2015 r. Dyrektor Izby Skarbowej w Katowicach, działając w imieniu Ministra Finansów, rozpatrzył jako prawidłową, Interpretację Indywidualną dla firmy UniKomp z Pszczyny, dotyczącą stosowania preferencyjnej 0% stawki podatku VAT dla monitorów interaktywnych z wbudowanym komputerem OPS oraz bez wbudowanego komputera OPS - dostarczanych dla placówek oświatowych przy zachowaniu warunków określonych w USTAWIE O PODATKU OD TOWARÓW I USŁUG z dania 11-03-2004 r. art. 83 ust. 1 pkt. 26 lit. a i ust. 14 pkt 1 (t.j. Dz. U. z 2011 r. Nr 177, poz.1054 z późn. zm.) 0% VAT dla edukacji

Zgodnie z wyżej cytowaną Ustawą placówki oświatowe mogły do tej pory dokonywać zakupu z preferencyjną 0% stawką podatku VAT tylko niżej wymienione towary:
  • jednostki centralne komputerów, serwery, monitory, zestawy komputerów stacjonarnych;
  • drukarki;
  • skanery;
  • urządzenia komputerowe do pism Braille'a (dla osób niewidomych i niedowidzących);
  • urządzenia do transmisji danych cyfrowych (w tym koncentratory i switche sieciowe, routery i modemy).

Zgodnie z decyzją Dyrektora Izby Skarbowej w Katowicach, firma UniKomp, oprócz wyżej wymienionych urządzeń, może dostarczać dla placówek oświatowych z 0% VAT - również MONITORY INTERAKTYWNE.


Prowadzimy nieodpłatne prezentacje monitorów interaktywnych, zarówno w Państwa szkole jak i w siedzibie naszej firmy. W czasie prezentacji maja Państwo możliwość szczegółowego zapoznania się z możliwościami i zaletami monitorów interaktywnych. Prezentacja monitorów interaktywnych nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami z Państwa strony.

Wszystkie placówki oświatowe zainteresowane prezentacją lub zakupem monitorów interaktywnych z preferencyjną 0% stawką podatku VAT zapraszamy do kontaktu.
Przy realizacji zakupu przygotowujemy całą niezbędną dokumentację dla Urzędów Skarbowych oraz ponosimy koszty transportu zakupionych monitorów interaktywnych.
 
Poniżej zamieszczamy zdjęcia, z niektórych naszych dostaw (wraz z montażem) monitorów interaktywnych - wszystkie zakupione z preferencyjną 0% stawką podatku VAT
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl