ZADZWOŃ DO NAS
+48 32 210 22 11
0
suma: 0,00 zł do kasy

Zestaw audio AUDAC Radiowęzeł 164m korytarz / 40 klas

Cena: 16 482,00 zł 16482.00
Cena netto: 13 400,00 zł
ilość - +
Producent: AUDAC
Kod produktu: 2SAAT02

Opis

W zestawie:

  • AUDAC PDM200 - Mikrofon pagingowy
  • AUDAC COM24MK2 - Wzmacniacz 240 W do systemów rozgłoszeniowych 100 V
  • 40x AUDAC NELO706/W - Głośnik naścienny, wersja biała bez regulatora głośności
  • PROCAB BLS215/3 - Kabel głośnikowy - 2 x 1,5 mm? - 16 AWG - CCA 300 m - czarny

Zestaw nagłośnieniowy AUDAC pod radiowęzeł składa się z trzech wysokiej jakości urządzeń firmy AUDAC: NELO706, COM24 oraz PDM200. Ten wyjątkowy pakiet jest idealny do zastosowania w szkolnych systemach radiowęzłowych, umożliwiając przekazywanie ważnych informacji i komunikatów w sposób czytelny i efektywny.

 

40x AUDAC NELO706 

AUDAC NELO706 to elegancki głośnik ścienny o mocy 10 W (RMS) z 6,5-calowym szerokopasmowym przetwornikiem. Dzięki transformatorowi linii, umożliwia stosowanie w systemach nagłaśniających 70V/100V. NELO706 pozwala na wyraźne i czyste odtwarzanie dźwięku, co jest niezbędne podczas przekazywania komunikatów i informacji w placówkach szkolnych.

Zestaw audio AUDAC Radiowęzeł 164m korytarz / 40 klas

1x AUDAC COM24

AUDAC COM24 to wzmacniacz miksujący, który dostarcza moc wyjściową 240 W dla systemów o stałym napięciu 100V. Sześć wejść z indywidualną regulacją poziomu umożliwia podłączanie różnych źródeł dźwięku, takich jak mikrofony czy odtwarzacze multimedialne. Wzmacniacz pozwala na łatwą obsługę, umożliwiając precyzyjne dostosowanie poziomu dźwięku dla poszczególnych źródeł oraz regulację tonów niskich i wysokich.

Zestaw audio AUDAC Radiowęzeł 164m korytarz / 40 klas

1x AUDAC PDM200

AUDAC PDM200 to wszechstronny dynamiczny mikrofon ze sztywnym ramieniem, który pozwala na wygodne przeprowadzanie ogłoszeń i przekazywanie istotnych informacji. Mikrofon posiada trzystopniowy przełącznik z funkcjami: ciągłe włączenie / chwilowe włączenie / wyłączenie, co ułatwia kontrolę nad sygnałem dźwiękowym podczas przekazywania komunikatów.

 Zestaw audio AUDAC Radiowęzeł 164m korytarz / 40 klas

Systemy radiowęzłowe, są niezbędne w szkołach ze względu na ich zdolność do szybkiego i efektywnego przekazywania ważnych informacji. Umożliwiają one przekazanie komunikatów dotyczących bezpieczeństwa, zmian w harmonogramie lekcji czy ogłoszeń na terenie całej placówki. Dzięki temu uczniowie, nauczyciele i personel szkoły są na bieżąco z wszelkimi informacjami, co wpływa na sprawne funkcjonowanie szkoły.

Podsumowując, zestaw AUDAC pod radiowęzeł z urządzeniami AUDAC NELO706, COM24 i PDM200 to idealne rozwiązanie dla placówek edukacyjnych, które poszukują niezawodnego i łatwego w obsłudze systemu nagłośnienia radiowęzłowego. Dzięki wysokiej jakości dźwięku, wygodzie obsługi i estetycznemu designowi, zestaw ten zapewni maksymalną wygodę pracy oraz skuteczne przekazywanie ważnych informacji w różnorodnych środowiskach szkolnych. Zainwestowanie w taki system pozwoli na utrzymanie płynnej komunikacji między uczniami, nauczycielami i personelem, co jest kluczowe dla efektywnego funkcjonowania placówki edukacyjnej.

Cena specjalnaSzanowni Państwo

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących produktu lub uzyskania ceny specjalnej prosimy o przesłanie kilku podstawowych informacji dotyczących potencjalnego Nabywcy. Czas odpowiedzi lub przydzielenia ceny specjalnej jest zależny od producenta danego urządzenia i może wynosić od 2 do nawet 48 godzin. Nie wysyłamy spamu.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie prezentowane treści, znaki firmowe i towarowe oraz nazwy produktów i ich zdjęcia użyte zostały jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością ich producentów lub firmy UniKomp i są prawnie chronione.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl