kontakt

Menu
Informacje dodatkowe

PROJEKTORY

MONITORY MEDYCZNE

MONITORY WIELKOFORMATOWE

MONITORY INTERAKTYWNE

LABORATORIA CYFROWE

TABLICE INTERAKTYWNE

EKRAN

TABLICE KOPIUJĄCE

WIDEOKONFERENCJE

SYSTEMY DO TESTÓW

DIGITAL SIGNAGE

WIZUALIZERY

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty (podgląd)
Płatność za zamówienia realizowana są wyłącznie w polskich złotych (PLN)

ZESTAW: Samsung FLIP 2.0 WM55R stojakiem STN-WM55R + transmiter AV Barco wePresent WiPG-1600W

Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: SAMSUNG
Kod produktu: LH55WMRWBGCXEN + STN-WM55RXEN + CY-TF65BRCXEN + R9866160WEU

Opis

Samsung wePresent – nowe możliwości cyfrowego flipcharta

Samsung nawiązał współpracę w z firmą Barco, specjalizującą się m.in. w tworzeniu rozwiązań do bezprzewodowej prezentacji i wyświetlania treści z komputerów i urządzeń mobilnych. Efektem kooperacji jest system bazujący na rozwiązaniach Barco wePresent i Samsung Flip poszerzający możliwości interaktywnego flipcharta od Samsunga o zdalną prezentację treści i współpracę w grupie zarówno w zastosowaniach biznesowych jak i edukacji. Rozwiązanie umożliwia także pełną współpracę Flipa z urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemów MacOS i iOS.

samsung_flip_6_

Samsung Flip to nowa kategoria urządzeń w ofercie firmy Samsung, która odpowiada na potrzeby nowoczesnych organizacji szukających rozwiązań do prezentacji i pracy w grupie. Cyfrowy flipchart zbudowany w oparciu o 55” dotykowy ekran UHD, pozwala na łatwe nanoszenie treści przy pomocy rysika i wyświetlanie praktycznie dowolnych treści z urządzeń mobilnych i komputerów. Ekran umieszczony na mobilnym stojaku może być ustawiony w pozycji poziomej lub pionowej co umożliwia z jednej strony na łatwe notowanie, a z drugiej na komfortowe wyświetlanie filmów czy prezentacji.

wePresent to obok Clickshare najbardziej znane rozwiązanie dla biznesu belgijsko-amerykańskiej firmy Barco (Belgian American Radio Company). Barco znana jest m.in. z produkcji najwyższej jakości projektorów, wyświetlaczy, wyspecjalizowanych urządzeń medycznych czy specjalistycznych monitorów m.in. do wież kontroli lotów, ale także produktów dla biznesu. wePresent skierowany jest przede wszystkim do rynku edukacyjnego, ale sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagana jest prostota komunikacji i łatwości obsługi, dlatego też został wykorzystany do opracowania systemu wspierającego funkcjonowanie Samsung Flip.

Praca w grupie jeszcze łatwiejsza

Główną zaletą cyfrowego flipcharta firmy Samsung jest możliwość importowania treści z różnych źródeł, np. notebook, smartphone czy też pamięć USB, oraz  bezpiecznej pracy w grupie w trakcie spotkań biznesowych, czy konferencji. Wszystkie sporządzone notatki można łatwo zapisać, zabezpieczyć hasłem i udostępnić uczestnikom spotkania za pośrednictwem emaila czy dysku sieciowego. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i nie wymaga specjalnego przeszkolenia, aby zacząć z nim pracę. Współpraca z firmą Barco, rozszerza i tak już bogate możliwości Samsung Flip m.in. o obsługę urządzeń marki Apple, czy możliwość wyświetlania obrazu z 4 różnych źródeł w tym samym czasie.

Opracowane rozwiązanie bazuje na urządzeniu wePresent WiPG-1600W, które oferuje m.in. możliwość dodawania adnotacji do wyświetlanego obrazu oraz zarządzania komputerem, z którego wyświetlane są treści. Model ten oferuje także port USB pozwalający na otwieranie plików np. pakietu Microsoft Office zapisanych na nośniku zewnętrznym oraz szyfrowanie danych AES128 co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa pracy. WePresent zapewnia bezprzewodową komunikację i prezentację treści dzięki oprogramowaniu opartemu o aplikację MirrorOp i dwa natywne protokoły bezprzewodowej transmisji danych: AirPlay i Chromecast. Dzięki temu wePresent współpracuje z urządzeniami pracującymi pod najbardziej popularnymi systemami operacyjnymi takimi jak Windows, Android oraz MacOS i iOS.

WePresent WiPG-1600W, pozwala na podział ekranu na cztery części, co jest niezwykle przydatne np. przy prowadzeniu wideo konferencji z kilkoma osobami jednocześnie. Warto wspomnieć również o funkcjach webslides, dzięki którym po nadaniu odpowiednich uprawnień i hasła, wszystko to, co dzieje się na ekranie, można podglądać z każdego miejsca na świecie wprost z przeglądarki www.

– WePresent okazał się najlepszym produktem pozwalającym na wykorzystanie wszystkich funkcji Samsung Flip w komunikacji bezprzewodowej i łączności z urządzeniami działającymi pod systemami operacyjnymi MacOS i iOS. Opracowane rozwiązanie jest dodatkowo bardzo łatwe w obsłudze i konfiguracji, a system gotowy jest do pracy praktycznie od razu – wystarczy podłączyć zasilanie do obydwu urządzeń i spiąć je kablem HDMI. – powiedział Jan Tarnawski, Product & Marketing Manager Samsung Electronics Polska.

System Samsung Flip/Barco wePresent WiPG-1600W to doskonały przykład połączenia rozwiązań dwóch producentów. Wysokiej jakości, wielofunkcyjny ekran interaktywny Samsung i jedno z wiodących na rynku rozwiązań do prezentacji bezprzewodowej Barco tworzą kompletny system dla  biznesu, edukacji, handlu, produkcji czy branży kreatywnej. To idealny produkt  dla każdego rynku wertykalnego, w którym jest potrzebny prosty w obsłudze, wysokiej jakości system spełniający wszystkie wymagania współczesnych spotkań czy zajęć dydaktycznych.

Specyfikacje produktów 

Samsung Flip WM55R - dzięki zastosowanej technologii, pozwala przeprowadzić spotkanie bez tworzenia papierowych notatek, oferując możliwość wprowadzania adnotacji bezpośrednio na ekranie, a po zakończonej prezentacji- zapisania ich w pliku pdf. Pełna specyfikacja - [LINK]

Statyw Samsung STN-WM55R - pozwala na w pełni elastyczne zarządzanie monitorem. Pełna specyfikacja - [LINK]

wePresent WiPG-1600W - transmiter AV pozwala Flipowi na poszerzenie możliwości z zakresu łączności- oferuje połączenie z urządzeniami z oprogramowaniem Apple. Pełna specyfikacja - [LINK]

 

Dane techniczne

Przekątna 55"
Rozdzielczość optymalna 3840 x 2160 (UHD4K)
Kontrast 4 000:1
Jasność [max] 350 cd/m²
Ilość złączy DisplayPort brak
Ilość złączy HDMI 4
Ilość złączy VGA brak
Player (miniAndroid) Nie
Technologia dotyku IR InGlass
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany mikrofon brak
Wbudowana kamera brak
Wzmocniona szyba frontowa Tak
Kolor obudowy Biały
Zestaw Tak
Obrazów użytkownika na ekranie 4
Ilość obsługiwanych użytkowników do 64
Antena Zewnętrzna
Button/y w zestawie Nie
DVI Nie
HDMI Tak
DisplayPort Nie

Cena specjalnaSzanowni Państwo

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących produktu lub uzyskania ceny specjalnej prosimy o przesłanie kilku podstawowych informacji dotyczących potencjalnego Nabywcy. Czas odpowiedzi lub przydzielenia ceny specjalnej jest zależny od producenta danego urządzenia i może wynosić od 2 do nawet 48 godzin. Nie wysyłamy spamu.
 

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie prezentowane treści, znaki firmowe i towarowe oraz nazwy produktów i ich zdjęcia użyte zostały jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością ich producentów lub firmy UniKomp i są prawnie chronione.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl