ZADZWOŃ DO NAS
+48 32 210 22 11
0
suma: 0,00 zł do kasy

Transmiter AV Barco ClickShare Present C-10 (czasowa promocja cenowa)

Cena: 7 018,97 zł 7018.97 (1 620,00 €)
Cena netto: 5 706,48 zł (1 317,07 €)
ilość - +
Producent: BARCO ClickShare
Kod produktu: R9861511EU

Opis

BARCO ClickShare GOLD PARTNER

Hybrydowe spotkania w dużych salach konferencyjnych

Hybrydowe spotkania wymagają przede wszystkim elastyczności udostępniania treści na wyświetlaczu stacjonarnie, jak i zdalnie. ClickShare C-10 oferuje dodatkowo interaktywne funkcje, które wspierają zaangażowanie uczestników w spotkaniu. 

Wsparcie dla BYOD

ClickShare jest kompatybilny z każdym urządzeniem osobistym. Laptopy można połączyć przez Button lub aplikację desktopową, natomiast smartfony i tablety mogą się połączyć przez aplikację mobilną lub mogą wykorzystać funkcję udostępniania ekranu (AirPlay, Google Cast czy Miracast).

Darmowe i proste aktualizacje

Barco wypuszcza regularne aktualizacje, które rozszerzają możliwości urządzenia, wzmacniając jakość i bezpieczeństwo Twoich spotkań.

Certyfikat ISO 27001

Urządzenia Barco to pierwsze technologie do współpracy bezprzewodowej, które uzyskały certyfikat ISO 27001, tym samym marka zobowiązuje się do stosowania odpowiednich procesów i struktur dla zachowania najwyższych międzynarodowych standardów bezpieczeństwa.

Pulpit zarządzania

Zarządzanie ClickShare w Twojej firmie jest prostsze, dzięki dedykowanej do tego platformie XMS Cloud.

Interaktywność i współpraca

Oferowany wachlarz interaktywnych funkcji, które pomogą poprawić jakość Twoich spotkań to m.in. touch back suport, adnotacje, blackboard i zarządzanie zdalne.

Sieciowa integracja

Niezależnie od tego, czy masz w planach podłączyć jedno urządzenie do sieci przez złącze ethernet, czy planujesz stworzyć dedykowaną sieć VLAN dla wszystkich urządzeń- możesz je bezproblemowo zintegrować w swojej sieci.

Łatwe udostępnianie treści wprost z Twojego urządzenia

Rozpocznij swoją prezentację w zaledwie kilka sekund. Każdy, włącznie z gośćmi, może dzielić się obrazem na głównym ekranie w sali, łącząc się bezprzewodowo wprost z ich osobistego urządzenia. Wystarczy jedno kliknięcie w ClickShare App na laptopie lub telefonie, aby połączyć się z jednostką centralną i stworzyć idealne środowisko do współpracy. Można również skorzystać z buttonu, jeżeli preferowane są rozwiązania Plug&Play. Bez kabli, bez dodatkowych szkoleń, bez zbędnych programów.

Z pełnym wsparciem Bring Your Own Device, nasz bezprzewodowy system prezentacji pozwala na przeprowadzenie hybrydowego, kompletnego spotkania w Twoim firmowym pokoju konferencyjnym. Wsparcie BYOD pozwala na pracę na praktycznie każdym urządzeniu, dzięki wsparciu funkcji Airplay, GoogleCast i Miracast. Teraz każdy, włącznie z gośćmi, może udostępniać na ekranie wybrane przez siebie treści- nawet do 2 użytkowników na jednym ekranie Full HD w tym samym czasie.

Kreatywne, interaktywne spotkania

Użytkownicy ClickShare C-10 mają dostęp do jego interaktywnych funkcji, takich jak lokalny podgląd, zarządzanie udostępnianymi treściami, adnotacji, blackboarding i wsparcia touch back, co pozwala na kontrolę wyświetlacza w sali. Zaprojektowany tak, aby spotkania były jeszcze bardziej dynamiczne i bogate w doświadczenie. C-10 pozytywnie wpływa na konferencje, prezentacje, burze mózgów i dyskusje.

Ulepszona integracja i zwiększone bezpieczeństwo

Zaprojektowany do pracy w firmach, ClickShare C-10 ma  wzmocnione standardy bezpieczeństwa (certyfikat ISO27001), a także szeroką gamę możliwości połączenia. Z XMS Cloud Management Platform możesz zdalnie zarządzać spotkaniem i na bieżąco monitorować i analizować prezentację. Aby dowiedzieć się więcej na temat zarządzania siecią ClickShare skontaktuj się z nami przez zakładkę „Cena specjalna”.

Wzmocnienie potencjału spotkań w istniejących już salach konferencyjnych

ClickShare C-10 może być używany samodzielnie, ale spory potencjał zyskuje połączony z istniejącym już systemem w sali konferencyjne. Wspomaga on hybrydowe spotkania na systemach wspierających platformy Microsoft Teams, Zoom i Webex. ClickShare doskonale uzupełnia środowisko małych sal konferencyjnych i usprawnia jego działanie. Dzięki elastyczności jaką oferuje, można mieć pewność, że to jedna z najlepszych inwestycji do wspomagania przy prezentacjach i konferencjach.

DANE TECHNICZNE

ClickShare Base Unit dimensions

 

Dimensions (HxWxD)

34 mm x 135 mm x 135 mm

Power supply

Standard 110/220 V AC plug

Power consumption

Optional: 5-10W, 24W Max

Weight

900 gr

General specifications

 

Operating system

Windows 8/8.1/10. macOS 10.13 and higher.

Android v9 and higher (ClickShare App)*

iOS 12 and higher (ClickShare App)*

Video outputs

4K UHD (3840*2160) @ 30Hz. HDMI 1.4b

Audio output

HDMI

USB

1 x USB-A, 1 x USB-C

ClickShare Buttons

1

ClickShare App

Desktop & Mobile

Natice protocols

Airplay, Google Cast, Miracast*

Noise Level

Max. 25dBA @ 0-30°C

Max. 30dBA @ 30-40°C

Authentication protocol

WPA2-PSK in stand alone mode
WPA2-PSK or IEEE 802.1X using the ClickShare Button in network integration mode

Wireless transmission protocol

IEEE 802.11 a/g/n/ac and IEEE 802.15.1

Reach

Adjustable with signal strength modulation; max. 30m (100 ft) between ClickShare Button and ClickShare Base Unit

Frequency band 2.4 GHZ and 5 GHz

Frequency band

2.4 GHZ and 5 GHz (DFS channels supported in select number of countries)

Connections

1x Ethernet LAN 1Gbit

1x USB Type-C 2.0 (front); 1x USB Type A 2.0 (front)

Temperature range

Operating: 0°C to +40°C (+32°F to +104°F)

Max: 35°C (95°F) at 3000m

Storage: -20°C to +60°C (-4°F to +140°F)

Humidity

Storage: 0 to 90% relative humidity, non-condensing

Operation: 0 to 85% relative humidity, non-condensing

Anti-theft system

Kensington lock

Certifications

FCC/CE

Touch screen support & Interactivity

Yes

Room Dock (peripheral support)

No

Local view & moderation

Local view and moderation

Network connection

LAN & WiFi

Management and reporting

Yes

Warranty

1 year standard. 5 years coverage via SmartCare

 

*depends on configuration, available in future firmware updates

Cena specjalnaSzanowni Państwo

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących produktu lub uzyskania ceny specjalnej prosimy o przesłanie kilku podstawowych informacji dotyczących potencjalnego Nabywcy. Czas odpowiedzi lub przydzielenia ceny specjalnej jest zależny od producenta danego urządzenia i może wynosić od 2 do nawet 48 godzin. Nie wysyłamy spamu.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie. Wszystkie prezentowane treści, znaki firmowe i towarowe oraz nazwy produktów i ich zdjęcia użyte zostały jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością ich producentów lub firmy UniKomp i są prawnie chronione.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl