ZADZWOŃ DO NAS
+48 32 210 22 11
0
suma: 0,00 zł do kasy
BIZNES

SALE KONFERENCYJNE

Sale konferencyjne odgrywają bardzo ważną rolę w spotkaniach z klientami czy współpracownikami. Głównie ze względu na to, że to miejsce, w którym nasi goście spędzą najwięcej czasu podczas pobytu w siedzibie firmy. Ważne zatem, aby sala była dobrze wyposażona, sprzęt był nowoczesny, a cała prezentacja mogła odbywać się płynnie i bez żadnych przeszkód.

*Wszelkie urządzenia do sal konferencyjnych powinny być dobierane pod kątem wielkości sali oraz średniej liczby uczestników.

WYŚWIETLACZ WIELKOFORMATOWY

Dobra jakość na dużym ekranie

Aby mieć pewność, że wyświetlana treść będzie wystarczającej wielkości i jakości, podstawą wyposażenia sali konferencyjnej powinien być wielkoformatowy wyświetlacz. Świetnie w tej roli sprawdzą się monitory interaktywne czy ścianki wizyjne, ale dobrym rozwiązaniem są także zestawy złożone z projektora multimedialnego i ekranu. Zdecydowanym plusem wyświetlaczy dotykowych jest możliwość elastycznej współpracy, w tym np. tworzenie adnotacji w czasie rzeczywistym. Tą funkcję, jak i wiele innych, posiadają monitory z oprogramowaniem Android lub z zainstalowanym komputerem OPS.


ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

TRANSMISJA OBRAZU I DŹWIĘKU

Prezentuj swoją treść bez zbędnych kabli

Ciekawym uzupełnieniem przy prezentacjach stacjonarnych będzie zastosowanie systemu do bezprzewodowej transmisji danych. To urządzenia, które umożliwiają wyświetlanie treści z komputera na monitorze bez konieczności prowadzenia zbędnego okablowania. Najpopularniejszym dostawcą takiego rozwiązania jest marka Barco i ich produktach z rodziny ClickShare, które, oprócz możliwości przesyłania danych, posiadają szereg przydatnych funkcji, które ułatwiają prowadzenie spotkania.

[więcej informacji na temat – Stefa Barco]

 

ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

 

SYSTEMY WIDEOKONFERENCYJNE

WIDEOKONFERENCJA

Mając na uwadze ciągle zmieniające się trendy pracy, zaczynając od stacjonarnej biurowej, aż po zdalne połączenie z drugiego końca świata, trzeba być przygotowanym również na wideokonferencje. Zatem przy planowaniu wyposażenia salki konferencyjnej, warto również znaleźć miejsce dla systemów wideokonferencyjnych. Podstawą takiego systemu będzie dobrej jakości kamera, mikrofony odbierające dźwięki bez żadnych zakłóceń oraz głośniki, które przekażą krystaliczne czysty dźwięk.


ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

SYSTEMY REZERWACJI SAL

Czy są potrzebne?

Posiadając kilka sal konferencyjnych, które są bardzo często używane, warto przyjrzeć się rozwiązaniom z zakresu systemów rezerwacji sal. To niewielkie urządzenia z WiFi i wbudowaną baterią, które pozwalają na długotrwałe działanie nawet do 12 miesięcy, które wyświetlają informację na temat najbliższym zaplanowanych spotkań. Taką informację możemy przesłać do urządzenia np. za pomocą kalendarza Google czy Microsoft, dzięki czemu będziemy mieli pewność, że sala na pewno będzie zarezerwowana dla nas.

 

ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

 

URZĄDZENIA BIUROWE

NOWOCZESNE I PRAKTYCZNE

Firmy coraz częściej kładą nacisk na rozwój technologiczny – dostrzegają w tym nowy zapał, a także znaczne ułatwienie dotychczasowej pracy. Nowoczesne sprzęty stają się codziennością już dla każdego pracownika biurowego. Wysokiej jakości monitory biurkowe, dedykowane uchwyty umożliwiające ergonomiczną pracę i wiele innych sprzętów biurowych, w tym skanery, ułatwiające płynny obieg dokumentów w firmie.


ZOBACZ DEDYKOWANE PRODUKTY

 

Dzięki nabytemu doświadczeniu jesteśmy pewni, że pomożemy wybrać odpowiednie produkty dostosowane do wymagań zarówno mniejszych firm, jak i dużych korporacji. Chcemy zagwarantować Państwu codzienną przyjemność z korzystania produktów najlepszej jakości.

Zapraszamy do kontaktu. 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Pozostajemy do Państwa dyspozycji również pod numerami telefonów
(32) 210 22 11 lub 326 33 00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Sklep internetowy Shoper.pl